О внесении изменения и дополнения в решение 35 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Темиртау и поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 1 марта 2019 года № 37/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2019 года № 5228. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 февраля 2024 года № 13/4
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22.02.2024 № 13/4 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 35 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Темиртау и поселка Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2938, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 3 февраля 2015 года, опубликовано в газете "Вести Темиртау" от 4 февраля 2015 года № 3), следующее изменение и дополнение:
1) подпункт 9) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"9) уполномоченная организация - государственная корпорация "Правительство для граждан", юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
2) пункт 6 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) Наурыз мейрамы - 21- 23 марта;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Абишов
Секретарь маслихата А. Ломакин

Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 35 сессиясының № 35/5 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Теміртау қаласы мен Ақтау кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 37/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5228 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 13/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 22.02.2024 № 13/4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 35 сессиясының № 35/5 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Теміртау қаласы мен Ақтау кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2938 болып тіркелген, 2015 жылдың 3 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, 2015 жылдың 4 ақпанында № 3 "Вести Темиртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 2-тармақтың 9) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9) уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
2) 6-тармақ келесі мазмұндағы 2-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"2-1) Наурыз мейрамы – 21-23 наурыз;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Абишов
Мәслихат хатшысы А. Ломакин