О признании утратившим силу постановления акимата города Темиртау от 12 января 2017 года № 2/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и перечня работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 11/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2019 года № 5230
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 12 января 2017 года № 2/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и перечня работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов под № 4120, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 января 2017 года, в газете "Стальная гвардия" от 9 февраля 2017 года № 2 (16)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Спабекова Галымжана Оспановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2019 года.
Аким города Г. Ашимов

Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2/2 "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 11/3 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2/2 "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4120 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 27 қаңтарда, 2017 жылғы 9 ақпандағы № 2 (16) "Стальная гвардия" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2019 жылдың 1 наурызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов