О признании утратившим силу постановления акимата города Балхаш от 3 ноября 2011 года № 45/01 "Об определении объекта коммунальной собственности, подлежащего приватизации"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 24 июля 2019 года № 31/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 июля 2019 года № 5417
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 3 ноября 2011 года № 45/01 "Об определении объекта коммунальной собственности, подлежащего приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-259, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 149-150 (11818) от 30 декабря 2011 года и "Северное Прибалхашье" № 145 (854) от 28 декабря 2011 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш О. Таурбеков

Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 45/01 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысанды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 24 шілдедегі № 31/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 5417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 45/01 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысанды айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-4-259 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 149-150 (11818) "Балқаш өңірі" және 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 145 (854) "Северное Прибалхашье" газеттерінде), қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Капашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі Таурбеков О.