О внесении изменений в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 25/215 "О бюджете поселка Саяк на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2019 года № 34/275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2019 года № 5533. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года №25/215 "О бюджете поселка Саяк на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5104, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 04 января 2019 года №1-2, "Северное Прибалхашье" от 04 января 2019 года №1-2, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 10 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 186 358 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2066 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2055 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 182 237 тысяч тенге;
2) затраты – 187 955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1597 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1597 тысяч тенге.";
2) пункт 2-1 изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 23 253 тысяч тенге согласно приложению 4".

Қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/215 "2019-2021 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 34/275 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 5533 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/215 "2019-2021 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5104 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 1-2 "Балқаш өңірі", 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 1-2 "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 186 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182 237 мың теңге;
2) шығындар – 187 955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1597 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1597 мың теңге.";
2) 2-1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында 23 253 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін".