О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2020-2022 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2019 года № 35/282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5634. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 741 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 113 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 628 тысяч тенге;
2) затраты – 44 741 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/345 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в составе бюджета поселка Гулшат на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 637 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 918 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2010 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 168 709 тысяч тенге;
2) затраты – 179 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/282 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5634 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 44 741 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 628 мың теңге;
2) шығындар – 44 741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/345 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Гүлшат кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 171 637 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 168 709 мың теңге;
2) шығындар – 179 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7410 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7410 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/345 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 8.
4-1. Установить, что в составе затрат бюджета поселка Саяк на 2020 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2019 году, в сумме 1 тысячи тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7410 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7410 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/345 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 8 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
4-1. 2020 жылға арналған Саяқ кентінің бюджет шығындарының құрамында, 2019 жылы бөлінген, 1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2020 № 37/303 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Пшенбаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 25 декабря 2019 года
№ 35/282
Бюджет поселка Гулшат на 2020 год

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 37/303 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Пшенбаев
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 35/282
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Гүлшат кентінің бюджеті