О внесении изменений в решение ХХІХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 250 "О бюджете города Каражал на 2019 - 2021 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2019 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 мая 2019 года № 5356. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 250 "О бюджете города Каражал на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5142, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 января 2019 № 3 (938), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 621 131 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 960 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 045 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 633 484 тысяч тенге;
2) затраты – 3 719 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 28 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 70 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 471 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 25 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 471 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХІІІ сессии Н. Аманбаев
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 мая 2019 года № 289
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Бюджет города Каражал на 2019 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы ХХІХ сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 289 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 5356 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы ХХIХ сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5142 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда № 3 (938) "Қазыналы өңір" газетінде, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 621 131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 960 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 045 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 633 484 мың теңге;
2) шығындар – 3 719 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 28 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 70 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 471 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 95 471 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXXIII сессияның төрағасы Н. Аманбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 289 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

242320
Укрепление материально-технической базы
14500
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
138755
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
Управление координации занятости и социальных программ области
63345
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25709
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
11363
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2402
На выплату государственной адресной социальной помощи
13700
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
15464
Управление ветеринарии области
422
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
422
Целевые трансферты на развитие
242504
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
142504
Жилищно-коммунальное хозяйство
142504
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
26018
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
26018
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
116486
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
116486
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
100000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100000
в том числе:
Реконструкция канализационных сетей город Каражал, 2 очередь
100000
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 мая 2019 года № 289
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
939642
Целевые текущие трансферты

242320
Материалдық - техникалық базаны нығайту
14500
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
138755
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
63345
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
25709
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялауға
7149
Жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлуге
11363
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2402
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
13700
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
15464
Облыстың ветеринария басқармасы
422
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
422
Нысаналы даму трансферттері
242504
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
142504
Тұрғын үй шаруашылығы
142504
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
26018
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
26018
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
116486
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
116486
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
100000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100000
оның ішінде:
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
100000
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 289 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
939642
Ағымдағы нысаналы трансферттер

697138
Целевые трансферты на развитие
242504
в том числе:
Целевые текущие трансферты
697138
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1297
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
351
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
946
Отдел образования района (города областного значения)
489426
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
138755
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
158279
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
776
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
184812
в том числе:
Ремонт объектов образования
170312
Укрепление материально-технической базы
14500
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68888
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25709
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
11363
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2402
На выплату государственной адресной социальной помощи
13700
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
15464
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4146
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1397
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1423
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

697138
Нысаналы даму трансферттері
242504
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
697138
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1297
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
319
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
946
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
489426
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
138755
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
158279
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
776
Материалдық - техникалық базаны нығайтуға және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізуге
184812
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
170312
Материалдық-техникалық базаны нығайту
14500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68888
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
25709
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялауға
7149
Жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлуге
11363
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2402
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
13700
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
15464
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4146
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1397
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1423
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

9788
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
600
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 мая 2019 года № 289
Приложение 7
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Расходы бюджетных программ на 2019 год, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего:
19196
01
Государственные услуги общего характера
15337
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
15337

9788
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
600
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 289 шешіміне
5-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
7-қосымша
2019 жылы Шалғы кенті әкімінің аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы:
16196
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
15337
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
15337

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15337
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15337
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
859
2
Социальная помощь
859
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
859
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
859
Приложение 6
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 мая 2019 года № 289
Приложение 10
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2019 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2019 год
Подпрограмма
Наименование
Инвестиционные проекты
417958
04
Образование
32423
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
32423
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
32423
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
32423
015
За счет средств местного бюджета
32423
Реконструкция кровли здания средней общеобразовательной школы № 6, расположенного по адресу: Карагандинская область, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атасуйская (без наружных инженерных сетей)
26034
Разработка проектно-сметной документации по объекту: "Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал"
6389
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
377077
1
Жилищное хозяйство
245092
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
263486
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33210
015
За счет средств местного бюджета
33210
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
26018
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4
4155
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15337
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15337
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
859
2
Әлеуметтiк көмек
859
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
859
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
859
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 289 шешіміне
6-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
10-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
2019 жыл
Кіші бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:
417958
04
Бiлiм беру
32423
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
32423
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32423
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
32423
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
32423
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атасу көшесі мекенжайында орналасқан № 6 жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының шатырын қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз)
26034
"Қаражал қаласындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6389
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
377077
1
Тұрғын үй шаруашылығы
245092
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
245092
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33210
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
33210
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
26018
Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша сыртқы желілерді қайта құру және тұрғын үй аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4155
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің сыртқы желілерін қайта жаңарту және аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу

3037
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
211882
015
За счет средств местного бюджета
211882
Разработка проектно-сметной документации по объекту: "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
4800
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5"
5596
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
116486
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5
85000
2
Коммунальное хозяйство
131985
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
131985
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
116348
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
100000
Разработка проектно-сметной документации на подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
1348
Корректировка проектно-сметной документации по проекту: "На реконструкцию канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
15000
019
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
15637
015
За счет средств местного бюджета
15637
Разработка проектно-сметной документации по проекту: "Благоустройство сквера перед городской библиотекой в городе Каражал"
7637
Разработка проектно-сметной документации по проекту: "Строительство входной арки в город Каражал"
8000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8458
2
Спорт
8458
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8458
057
Развитие объектов спорта
8458
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал"
8458

3037
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
211882
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
211882
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4800
"Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5596
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
116486
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
85000
2
Коммуналдық шаруашылық
131985
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
131985
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
116348
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
100000
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, 4 кезек
1348
"Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
15000
019
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
15637
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
15637
"Қаражал қаласындағы қалалық кітапхана алдындағы скверді абаттандыру" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
7637
"Қаражал қаласында кіре беріс аркасын салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8458
2
Спорт
8458
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8458
057
Cпорт объектілерін дамыту
8458
"Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8458