О бюджете поселка Жезказган на 2020 - 2022 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 497. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2019 года № 5624. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы" от 4 декабря 2019 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 931 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 286 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53 645 тысяч тенге;
2) затраты – 56 702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 771 тысяча тенге.

2020 - 2022 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 497 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5624 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 286 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 53 645 мың теңге;
2) шығындар – 56 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 771 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 27.11.2020 № 620 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2020 год объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из местного бюджета в бюджет поселка Жезказган в сумме 53 645 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 27.11.2020 № 620 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 620 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 53 645 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 620 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.