Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18 января 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 января 2019 года № 5162.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жанааркинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Оповестить об избирательных участках избирателей через средства массовой информации с соблюдением требований статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Признать утратившими силу решения акима Жанааркинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Абдигожина А.К.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение 1
к решению акима
Жанааркинского района
от 18 января 2020 года
№6
Избирательные участки по Жанааркинскому району
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения акима Жанааркинского района области Ұлытау от 20.10.2023 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 537
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица А. Оспанова 43, здание опорной школы (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы имени Бименды Амалбекова.
Границы: I-Иртышский квартал, от дома №1 до дома №208; улица Жамбыла, от дома № 1 до дома №37; улица Ж. Садуакасова, от дома № 1 до дома №55; улица Сары Тока, от дома № 1 до дома №44; улица А. Оспанова, от домов №1а, 1 до дома №37; улица А. Сейдимбека, от дома № 1 до дома № 42а; квартал Ж. Дуйсенова, от дома № 1 до дома №17; улица Кобена Абжанова, от дома №1 до дома №52.
Избирательный участок № 538
Месторасположение: поселок Жанаарка, проспект С. Сейфуллина 13, здание культурно-досугового центра.
Границы: улица У. Абжанова, от дома №2 до дома №9; улица К. Асанова, от дома №1 до дома №22; улица Сарысу, от дома №1 до дома №33 и домов №104, №105; улица Достык, от дома № 1 до дома №30; улица Жамбыла, от дома №39 до дома № 111; улица Ж. Садуакасова, от дома №55 до дома №119; улица Б. Майлина, от дома №3 до дома №64; улица Б. Кужикенова, от дома №2 до дома № 38; проспект С. Сейфуллина, от дома № 1 до дома №24.
Избирательный участок № 539
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица А. Сейдимбека 60, здание опорной школы (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы имени О. Жумабекова.

Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қаңтарда № 5162 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Жаңаарқа ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Сайлау учаскелері Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының талаптары сақтала отырып бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға хабардар етілсін.
3. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Жаңаарқа ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Әбдіғожинге жүктелсін.
5. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2019 жылғы 18 қаңтардағы
№6 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 20.10.2023 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 537 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, А.Оспанов көшесі 43, Бименді Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталық) ғимараты.
Шекарасы: І-Ертіс орамы, №1 үйден №208 үйге дейін; Жамбыл көшесі, №1 үйден №37 үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесі, №1 үйден №55 үйге дейін; Сары Тоқа көшесі, №1 үйден №44 үйге дейін; А.Оспанов көшесі, №1а, 1 үйден №37 үйге дейін; А.Сейдімбек көшесі, №1 үйден №42а үйге дейін; Ж. Дүйсенов орамы, №1 үйден №17 үйге дейін; Көбен Әбжанов көшесі, №1 үйден №52 үйге дейін.
№ 538 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, С.Сейфуллин даңғылы 13, мәдени-сауық орталығының ғимараты.
Шекарасы: Ү.Әбжанов көшесі, №2 үйден №9 үйге дейін; Қ.Асанов көшесі, №1 үйден №22 үйге дейін; Сарысу көшесі, №1 үйден №33 үйге дейін және №104, №105 үйлерге дейін; Достық көшесі, №1 үйден №30 үйге дейін; Жамбыл көшесі, №39 үйден №111 үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесі, №55 үйден №119 үйге дейін; Б.Майлин көшесі, №3 үйден №64 үйге дейін; Б.Күжікенов көшесі, №2 үйден №38 үйге дейін; С.Сейфуллин даңғылы, №1 үйден №24 үйге дейін.
№ 539 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, А.Сейдімбек көшесі 60, О.Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталық) ғимараты.

Границы: проспект Тәуелсіздік, от дома №9 до дома №49; улица А. Оспанова, от дома №41 до дома №87; улица А. Сейдимбека, от дома №44 до дома №98; улица Н. Ахметжанова, от дома № 1 до дома №18; улица Кобена Абжанова, от дома № 53 до дома №154; улица Б. Бекбосынова, от дома №2 до дома №23/1; улица Байдалы би, от дома № 1 до дома № 46/1; улица Аралбай батыра, от дома № 1 до дома №32.
Избирательный участок № 540
Месторасположение: поселок Жанаарка, проспект С. Сейфуллина 23, здание районной библиотеки им. С. Сейфуллина.
Границы: улица Балабаксы, от дома № 1 до дома №115; улица Абая, от дома №1а до дома № 8а; улица Бірлік, от дома № 1 до дома №30; переулок Бейбітшілік, от дома № 1 до дома №13; улица А. Даулетбекова, от дома №2 до дома №146; проспект С. Сейфуллина, от дома №25 до дома №38; улица Ералиева, от дома №1 до домов №12, 22, 24; улица Шон Телгозы, от дома № 1 до дома №73; микрорайон Жана-Нур, от дома № 1 до дома №13.
Избирательный участок № 541
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Абая 23, здание средней общеобразовательной школы имени С. Сейфуллина.
Границы: улица Ералиева, от домов №23, 25 до дома № 36; улица Пушкина, от дома №1 до дома №37; улица Нияз батыра, от дома №1 до дома № 84; улица Парковая, от дома №1 до дома №43; улица А. Байбосынова, от дома № 1 до дома № 42; улица Абая, от дома №10 до дома №77; квартал Сарыарка, от дома № 1 до дома №14.
Избирательный участок № 542
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Т. Смайлова 39, здание локомотивного депо.
Границы: улица Ж. Садыкбекова, от дома №1 до дома № 54; улица Атасу, от дома № 1 до дома № 49; проспект С. Сейфуллина, от дома №39 до дома №83; улица Т. Смайлова, от дома № 1 до дома №38; улица Байгозы батыра, от дома №2 до дома №133; ул. Т. Игиликова, от дома №1 до дома №41; ул. Н.Абдирова, от дома №1 до дома №70; улица Орманбаева, от дома №1 до дома №105.
Избирательный участок № 543
Месторасположение: поселок Кызылжар, улица 40-летия Победы 1, здание клуба.
Граница: поселок Кызылжар.
Избирательный участок № 544
Месторасположение: село М. Жумажанова, улица С. Сейфуллина 21, здание средней общеобразовательной школы Жанаарка.
Граница: село М. Жумажанова.
Избирательный участок № 545
Месторасположение: село Байгул, улица Байгул 6, здание начальной школы.
Граница: село Байгул.
Избирательный участок № 547
Месторасположение: село Актубек, улица Байтерек 1, здание сельского клуба.
Границы: села Актубек, Оркендеу.
Избирательный участок № 549
Месторасположение: станция Манадыр, улица Тың 58, здание основной средней школы №144.
Граница: станция Манадыр.
Избирательный участок № 550

Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы, №9 үйден №49 үйге дейін; А.Оспанов көшесі, №41 үйден №87 үйге дейін; А.Сейдімбек көшесі, №44 үйден №98 үйге дейін; Н.Ахметжанов көшесі, №1 үйден №18 үйге дейін; Көбен Әбжанов көшесі, №53 үйден №154 үйге дейін; Б.Бекбосынов көшесі, №2 үйден №23/1 үйге дейін; Байдалы би көшесі, №1 үйден №46/1 үйге дейін; Аралбай батыр көшесі №1 үйден №32 үйге дейін.
№ 540 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, C.Сейфуллин даңғылы 23, C.Сейфуллин атындағы аудандық кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Балабақсы көшесі, №1 үйден №115 үйге дейін; Абай көшесі, №1а үйден №8а үйге дейін; Бірлік көшесі, №1 үйден №30 үйге дейін; Бейбітшілік тұйық көшесі, №1 үйден №13 үйге дейін; А.Дәулетбеков көшесі, №2 үйден №146 үйге дейін; С.Сейфуллин даңғылы, №25 үйден №38 үйге дейін; Ералиев көшесі, №1 үйден №12, 22, 24 үйлерге дейін; Шон Телғозы көшесі, №1 үйден №73 үйге дейін; Жаңа-Нұр ықшам ауданы, №1 үйден №13 үйге дейін.
№ 541 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Абай көшесі 23, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ералиев көшесі, №23, 25 үйлерден №36 үйге дейін; Пушкин көшесі, №1 үйден №37 үйге дейін; Нияз батыр көшесі, №1 үйден №84 үйге дейін; Саябақ көшесі, №1 үйден №43 үйге дейін; А.Байбосынов көшесі, №1 үйден №42 үйге дейін; Абай көшесі, №10 үйден №77 үйге дейін; Сарыарқа орамы, №1 үйден №14 үйге дейін.
№ 542 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Т.Смайлов көшесі 39, локомотивті депо ғимараты.
Шекарасы: Ж.Садықбеков көшесі, №1 үйден №54 үйге дейін; Атасу көшесі, №1 үйден №49 үйге дейін; С.Сейфуллин даңғылы, №39 үйден №83 үйге дейін; Т.Смайлов көшесі, №1 үйден №38 үйге дейін; Байғозы батыр көшесі, №2 үйден №133 үйге дейін; Т.Игіліков көшесі, №1 үйден №41 үйге дейін; Н.Абдиров көшесі, №1 үйден №70 үйге дейін; Орманбаев көшесі, №1 үйден №105 үйге дейін.
№ 543 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар кенті, Жеңіс 40 жылдығы көшесі 1, клуб ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар кенті.
№ 544 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Жұмажанов ауылы, С.Сейфуллин көшесі 21, Жаңаарқа жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Жұмажанов ауылы.
№ 545 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Байғұл ауылы, Байғұл көшесі 6, бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байғұл ауылы.
№ 547 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтүбек ауылы, Бәйтерек көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтүбек, Өркендеу ауылдары.
№ 549 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Манадыр станциясы, Тың көшесі 58, № 144 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манадыр станциясы.
№ 550 сайлау учаскесі

Месторасположение: станция Атасу, улица Бейбітшілік 50, здание основной средней школы №135.
Граница: станция Атасу.
Избирательный участок № 551
Месторасположение: село Айнабулак, улица Достык 7, здание сельского клуба .
Граница: село Айнабулак.
Избирательный участок № 552
Месторасположение: село Актау, улица Тәуелсіздік 1, здание средней общеобразовательной школы.
Границы: села Актау, Кылыш, Айшырак.
Избирательный участок № 553
Месторасположение: село Бидаиык, улица Тәуелсіздік 15, здание сельского клуба.
Границы: села Бидаиык, Карамола, разъезд № 69.
Избирательный участок № 554
Месторасположение: село Актайлак, улица Уландар 2, здание основной средней школы.
Граница: село Актайлак.
Избирательный участок № 555
Месторасположение: село Атасу, улица Достык 1, здание сельского клуба.
Границы: село Атасу, разъезд №117.
Избирательный участок № 556
Месторасположение: село Талдыбулак, улица Бейбітшілік 39, здание средней общеобразовательной школы.
Границы: села Талдыбулак, Актасты.
Избирательный участок № 557
Месторасположение: село Ералиев, улица Орталык 13, здание сельского клуба.
Границы: села Ералиев, Кезен.
Избирательный участок № 558
Месторасположение: разьезд №189, здание основной средней школы №140.
Границы: станция Жомарт, разъезд № 189, село Акбастау.
Избирательный участок № 559
Месторасположение: село Ынталы, улица Толебай сал 1, здание сельского клуба.
Границы: села Ынталы, Караагаш.
Избирательный участок № 560
Месторасположение: село Ынтымак, улица Парковая 15, здание сельского клуба.
Границы: села Ынтымак, Жанаталап.
Избирательный участок № 562
Местонахождение: поселок Жанаарка, улица Ш. Уалиханова 11/2, здание школы-лицея №1.
Граница: улица Сарысу, от дома №34 до дома №87; улица Достық, от дома №33 до дома №92; улица Жамбыла, от дома №112 до дома №132; улица А. Сейдимбека, от дома №99 до дома №123; улица Трутько, от дома №1 до дома № 26; улица Караагаш, от дома №1 до дома №32; улица Н. Ахметжанова, от дома №19 до дома №55; улица Ш. Уалиханова, от дома №3 до дома №63; улица Балабаксы, от дома №115 до дома № 152; улица Палуан Мухаметжана, от дома №1 до дома №47; I-микрорайон; село Алгабас.
Избирательный участок № 563
Месторасположение: село Тугускен, улица им.Ы.Жумабекова 49, здание сельского клуба.
Граница: село Тугускен.
Избирательный участок № 564
Месторасположение: село Кенжебай-Самай, здание основной средней школы.
Граница: село Кенжебай-Самай.
Избирательный участок № 565
Месторасположение: село Орынбай, улица Мектеп 7, здание сельского клуба.
Границы: села Орынбай, Бидайык-2.
Приложение 2
к решению акима
Жанааркинского района
Перечень утративших силу решений акима Жанааркинского района

Орналасқан жері: Атасу станциясы, Бейбітшілік көшесі 50, №135 негізгі орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Атасу станциясы.
№ 551 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айнабұлақ ауылы, Достық көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты .
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы.
№ 552 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтау ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтау, Қылыш, Айшырақ ауылдары.
№ 553 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бидайық ауылы, Тәуелсіздік көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Бидайық, Қарамола ауылдары, № 69 тарауы.
№ 554 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Актайлақ ауылы, Ұландар көшесі 2, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Актайлақ ауылы.
№ 555 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атасу ауылы, Достық көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Атасу ауылы, №117 тарауы.
№ 556 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талдыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі 39, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Талдыбұлақ, Ақтасты ауылдары.
№ 557 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ералиев ауылы, Орталық көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ералиев, Кезен ауылдары.
№ 558 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: №189 тарауы, №140 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жомарт станциясы, №189 тарауы, Ақбастау ауылы.
№ 559 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынталы ауылы, Төлебай сал көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынталы, Қараағаш ауылдары.
№ 560 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынтымақ ауылы, Саябақ көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Жанаталап ауылдары.
№ 562 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Ш. Уалиханов көшесі 11/2, №1 мектеп-лицейінің ғимараты
Шекарасы: Сарысу көшесі, №34 үйден №87 үйге дейін; Достық көшесі, №33 үйден №92 үйге дейін; Жамбыл көшесі, №112 үйден №132 үйге дейін; А.Сейдімбек көшесі, №99 үйден №123 үйге дейін; Трутько көшесі, №1 үйден № 26 үйге дейін; Қараағаш көшесі, №1 үйден №32 үйге дейін; Н.Ахметжанов көшесі, №19 үйден №55 үйге дейін; Ш.Уалиханов көшесі, №3 үйден №63 үйге дейін; Балабақсы көшесі, №115 үйден №152 үйге дейін; Палуан Мұхаметжан көшесі, №1 үйден №47 үйге дейін; I-ықшам ауданы; Алғабас ауылы.
№ 563 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түгіскен ауылы, Ы.Жұмабеков атындағы көшесі 49, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Түгіскен ауылы.
№ 564 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кенжебай-Самай ауылы, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кенжебай-Самай ауылы.
№ 565 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Орынбай ауылы, Мектеп көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Орынбай, Бидайық-2 ауылдары.
Жаңаарқа ауданы әкімінің
шешіміне
2-қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімінің күші жойылған шешімдерінің тізбесі

1. Решение акима Жанааркинского района от 30 ноября 2011 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-120, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 24 декабря 2011 года № 56-57 (9475));
2. Решение акима Жанааркинского района от 5 ноября 2015 года №4 "О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 30 ноября 2011 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3516, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 08 декабря 2015 года, в районной газете "Жаңаарқа" 5 декабря 2015 года № 59 (9709));
3. Решение акима Жанааркинского района от 19 января 2017 года №1 "О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 30 ноября 2011 года №4 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 февраля 2017 года, в районной газете "Жаңаарқа" 25 февраля 2017 года № 9 (9798)).

1. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы №4 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-12-120 нөмерімен тіркелді, 2011 жылғы 24 желтоқсандағы №56-57 (9475) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған);
2. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы №4 "Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы №4 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3516 нөмерімен тіркелді, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 08 желтоқсанында, "Жаңаарқа" аудандық газетінің 2015 жылдың 5 желтоқсанында № 59 (9709) санында жарияланған);
3. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы №1 "Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 4 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4150 нөмерімен тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 28 ақпанында, "Жаңаарқа" аудандық газетінің № 9 (9798) санында 2017 жылғы 25 ақпанда жарияланған).