О внесении изменений в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 311 "О бюджете поселка Нура на 2019-2021 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2019 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2019 года № 5406
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 311 "О бюджете поселка Нура на 2019 –2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5115, опубликовано в газете "Нұра" от 5 января 2019 года №1 (5600), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 000 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 439 259 тысяч тенге;
2) затраты – 470 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 152 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы 33 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" № 311 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 351 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 5406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы 33 сессиясының №311 "2019–2021 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5115 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы №1 (5600) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 11 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 439 259 мың теңге;
2) шығындар – 470 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 1 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 152 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;