Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кенжарыкского сельского округа
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 17 июня 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июня 2019 года № 5390. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 22 октября 2019 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 22.10.2019 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Изенда РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории Кенжарыкского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села С. Бердешова

Кенжарық ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 маусымда № 5390 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2019 жылғы 22 қазандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 22.10.2019 № 4 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталғанына байланысты Кенжарық ауылдық округі аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі С. Бердешова