О внесении изменении в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2019 года № 700. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 июля 2019 года № 5421. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 557 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5137, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 26 января 2019 года № 4 (7644), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 149 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 865 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 158 284 тысяч тенге;
2) затраты – 188 192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 043 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 043 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 557 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 700 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 5421 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5137 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 4 (7644), 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 557 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 185 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158 284 мың теңге;
2) шығындар - 188 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 3 043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 043 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

80 449
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
21 471
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
16 645
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
42 333
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
21 471
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
19 746
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 725
из областного бюджета:
16 645
на содержание и проведение ремонтов объектов образования
16 645
из районного бюджета:
42 333
на средний ремонт автомобильных дорог по улице Аспандиярова поселка Молодежный
40 000
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 333

80 449
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
21 471
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
16 645
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
42 333
Ағымдағы нысаналы трансферттер
республикалық бюджеттен
21 471
оның ішінде
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
19 746
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 725
облыстық бюджеттен
16 645
білім беру нысандарын жөндеуге және күтуге
16 645
аудандық бюджеттен
42 333
Молодежный кенті Аспандияров көшесінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
40 000
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2333