О внесении изменений в решение XХVIІ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 24 сентября 2019 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 октября 2019 года № 5493
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVII сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5114, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 5 января 2019 года №2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 939 355 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 292 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 413 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 642 301 тысяч тенге;
2) затраты – 8 971 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 999 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 262 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 263 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 110 350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 350 тысяч тенге:
поступление займов – 102 262 тысяч тенге;
погашение займов – 25 263 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 351 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2019 год в сумме 9 068 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVII сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 303 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 5493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХXVIІ сессиясының №241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5114 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" №2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 939 355 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 292 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 642 301 мың теңге;
2) шығындар – 8 971 263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 999 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 262 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 263 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 110 350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 350 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 263 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 351 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 9 068 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

23706
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
125254
Трансферт из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
519311
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
15093
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
122243
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
10922
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
2324
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
16971
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
374879
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3783
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
56143
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
14175
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5850
Государственная адресная социальная помощь
53799
Целевые текущие трансферты на текущий ремонт автомобильных дорог
92562
Целевые текущие трансферты на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
613778
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов

23706
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
125254
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
519311
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15093
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122243
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10922
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2324
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
16971
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
374879
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3783
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
56143
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14175
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және көмекшілерін енгізуге
5850
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53799
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
92562
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру бойынша ағымдағы нысаналы трансферттер
613778
Құнын иелеріне өтеу малды санитарлық союын жүргізуге, ауруларды ауыл шаруашылығы жануарларын аса қауіпті инфекциялық аурулармен және қызмет көрсету бойынша егу, сақтау және тасымалдау ветеринариялық препараттарына

6300
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы организаций спорта
816
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры
9229
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
431614
Целевые трансферты на развитие
1143549
Строительство канализационных сетей в селе Улытау
711759
Строительство канализационного очистного сооружения в селе Улытау
376654
Подведение ИКИ и благоустроиство территории 10 трехкомнатных двухквартирных жилых домов по улице "20 лет Неазвисимости Республики Казахстан" в селе Улытау
55136
Бюджетные кредиты
102262
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
102262

6300
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне спорт мекемелерінің ағымдағы шығындарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне шығындарды өтеу және мәдени мекемелерді жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
9229
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
431614
Нысаналы даму трансферттер
1143549
Ұлытау ауылында кәріз жүйесін салуға
711759
Ұлытау ауылында кәріз тазалағыш имаратын салуға
376654
Ұлытау селосындағы "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы" атындағы көшеде салынатын екі пәтерлі үш бөлмелі 10 коммуналдық тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды байланыстыратын желілерінің және аулаларын абаттандырудың құрылысына
55136
Бюджеттік кредиттер
102262
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
102262