О внесении изменений в решение XXVIII сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 250 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 сентября 2019 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 октября 2019 года № 5497. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №250 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5113, опубликовано в газете "Ұлытау" от 5 января 2019 года №2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезди на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 243 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 208 619 тысяч тенге;
2) затраты – 215 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 600 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 600 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 360 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354 402 тысяч тенге;

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы XXVIII сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 315 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 5497 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы ХXVIII сессиясының №250 "2019-2021 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5113 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау" №2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212 243 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 208 619 мың теңге;
2) шығындар – 215 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 600 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 600 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 360 433 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 354 402 мың теңге;

92394
Текущие целевые трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1662
Трансферт из районного бюджета на содержание культурно досугового центра поселка Жезди
51439
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
39293
Бюджет Улытауского сельского округа
282981
Текущие целевые трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1685
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11658
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
244757
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6382
На текущие расходы аппарата акима
5999
Установка скважин
7500
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
5000

92394
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1662
Аудандық бюджеттен Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға трансферт
51439
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
39293
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
282981
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1685
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
11658
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
244757
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6382
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
5999
Су ұңғымаларын орнатуға
7500
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
5000