О внесении изменений в решение XXVIII сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 250 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 декабря 2019 года № 5570
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №250 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5113, опубликовано в газете "Ұлытау" от 5 января 2019 года №2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезди на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 210 242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 206 618 тысяч тенге;
2) затраты – 213 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 600 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 600 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 353 994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 963 тысяч тенге;
2) затраты – 358 094 тысяч тенге;

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы XXVIII сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 333 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5570 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы ХXVIII сессиясының №250 "2019-2021 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5113 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау" №2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210 242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 206 618 мың теңге;
2) шығындар – 213 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 600 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 600 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 353 994 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 347 963 мың теңге;
2) шығындар – 358 094 мың теңге;

90393
Трансферт из районного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих
962
Трансферт из районного бюджета на содержание культурно-досугового центра поселка Жезди
41207
Трансферт из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
39293
На проведение технического обследования аварийных жилых домов
2661
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
400
На организацию водоснабжения населенных пунктов
5870
Бюджет Улытауского сельского округа
276542
Текущие целевые трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1685
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11658
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
226623
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14700
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских округах
7500
Освещение улиц в населенных пунктах
7500
На текущие расходы аппарата акима
5876
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1000

90393
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
962
Аудандық бюджеттен Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға ағымдағы нысаналы трансферт
41207
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
39293
Апатты жағдайдағы тұрғын үйлерді техникалық зерттеуден өткізуге ағымдағы нысаналы трансферт
2661
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферт
400
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға ағымдағы нысаналы трансферт
5870
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
276542
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
1685
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
11658
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферт
226623
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға ағымдағы нысаналы трансферт
14700
Ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферт
7500
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға ағымдағы нысаналы трансферт
7500
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына ағымдағы нысаналы трансферт
5876
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферт
1000