"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 мая 2019 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 мая 2019 года № 6795. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 271 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6563, опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 054 098,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 310 387,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 428 271,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 218 306 939,4 тысяч тенге;
2) затраты – 236 052 322,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 838 187,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 794 752,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 956 564,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 095 409,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 095 409,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 931 821,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 931 821,6 тысяч тенге.
в пункте 4:
подпункт 25) изложить в новой редакции:
"25) проведение ремонта объектов спорта.";
дополнить подпунктами 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35) нового содержания:
"28) разработку проекта стратегии развития города Кызылорда до 2050 года;
29) оплату социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов I группы по городу Байконыр;
30) оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационной системы "е-Халық";

"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №271 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 318 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 6795 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 108-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 271 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6563 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 054 098,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 310 387,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 428 271,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218 306 939,4 мың теңге;
2) шығындар – 236 052 322,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 838 187,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 794 752,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 956 564,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 095 409,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 095 409,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 931 821,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 931 821,6 мың теңге.
4-тармақта:
25) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"25) спорт объектілеріне жөндеу жүргізу.";
жаңа мазмұндағы 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35) тармақшаларымен толықтырылсын:
"28) Қызылорда қаласының 2050 жылға дейін даму стратегиясы жобасын әзірлеу;
29) Байқоңыр қаласы бойынша I топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтеріне ақы төлеу;
30) "е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтау;

31) благоустройство;
32) обеспечение посещения детей из многодетных и малообеспеченных семей в спортивных комплексах города Кызылорды;
33) содержание коммунального государственного учреждения "Исторический музей города Кызылорды";
34) проведение природоохранных мероприятий;
35) софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі.";
в пункте 5:
подпункты 3), 4), 5), 6), 7) и 8) исключить;
подпункт 14) изложить в новой редакции:
"14) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
дополнить подпунктами 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"16) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
17) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных детей;
18) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
19) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі.";
пункт 6 дополнить подпунктами 14), 15) нового содержания:
"14) развитие объектов спорта;
15) развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".";
пункт 7 дополнить подпунктом 7) нового содержания:
"7) развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года.";
пункт 10 дополнить абзацем пятым нового содержания:
"централизацией единой системы электронного документооборота в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2016 года №40 "Об определении оператора информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства" - 109 759 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-2 нового содержания:
"10-2. Предусмотреть поступления сумм возврата неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2018 года в сумме 122 151,4 тысячи тенге, выделенных из республиканского и областного бюджета, в областной бюджет из бюджетов районов и города Кызылорды.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

31) абаттандыру;
32) Қызылорда қаласында аз қамтылған көп балалы отбасыларының балаларын спорт кешеніне қатысумен қамтамасыз ету;
33) "Қызылорда қаласының тарихи музейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстау;
34) қоршаған ортаны қорғау іс-шараларын өткізу;
35) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шаралардың іске асырылуын қосақаржыландыру.";
5-тармақта:
3), 4), 5), 6), 7) және 8) тармақшалар алынып тасталсын;
14)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"14) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру";
жаңа мазмұндағы 16), 17), 18), 19) тармақшыларымен толықтырылсын:
"16) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту;
17) аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу;
18) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру;
19) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 14), 15) тармақшаларымен толықтырылсын:
"14) спорт нысандарын дамыту;
15) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту.";
7-тармақ жаңа мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту.";
10-тармақ жаңа мазмұндағы бесінші азат жолымен толықтырылсын:
"109 759 мың теңге "электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторын айқындау туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің №40 қаулысына сәйкес электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты.";
жаңа мазмұндағы 10-2 тармақпен толықтырылсын:
"10-2. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген, 2018 жылғы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің түсімдерін 122 151,4 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 30 сессии
Кызылординского областного маслихата
Н. Амитов
Исполняющий обязанности секретаря
Кызылординского областного маслихата
Ж. Нурымбетов
Приложение к решению 30 сессии Кызылординского областного маслихата от "17" мая 2019 года № 318
Приложение 1 к решению 25 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2018 года № 271
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 30-сессиясының төрағасы
Н. Әмитов
Қызылорда облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Ж. Нұрымбетов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы "17" мамырдағы 30-сессиясының № 318 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "12" желтоқсандағы 25-сессиясының № 271 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

6 992 812,5
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6 396 087,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 510 121,8
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 917,0
006
Капитальные расходы государственного органа
883 048,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
596 725,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
596 725,0
04
Образование
29 834 815,3
120
Аппарат акима области
32 751,0
019
Обучение участников избирательного процесса
32 751,0
253
Управление здравоохранения области
632 673,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
121 289,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
486 645,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
24 739,0
261
Управление образования области
22 746 001,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
218 026,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 229 905,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
11 987,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
16 669,2
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
934 992,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
543 756,4
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
325 201,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 450 348,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 756 853,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 542 800,0
029
Методическая работа
141 353,0
052
052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 669 303,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования

6 992 812,5
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 396 087,5
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 510 121,8
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 917,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
883 048,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
596 725,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
596 725,0
04
Бiлiм беру
29 834 815,3
120
Облыс әкімінің аппараты
32 751,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
32 751,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
632 673,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
121 289,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
486 645,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
24 739,0
261
Облыстың білім басқармасы
22 746 001,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
218 026,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 229 905,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 987,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 669,2
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
934 992,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
543 756,4
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
325 201,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 450 348,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 756 853,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 542 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
141 353,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау"
1 669 303,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

117 044,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
455 394,0
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
7 135 231,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 180 048,0
285
Управление физической культуры и спорта области
3 825 310,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 368 136,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
457 174,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 598 078,9
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
147 275,2
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 095 055,4
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
328 390,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
27 358,3
05
Здравоохранение
11 204 461,2
253
Управление здравоохранения области
6 486 155,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
201 829,7
006
Услуги по охране материнства и детства
181 454,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
194 971,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
49 307,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 856,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 796 889,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
37 331,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 099 081,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
378 938,4
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
362 492,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
135,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

117 044,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
455 394,0
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 135 231,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 180 048,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 825 310,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 368 136,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
457 174,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 598 078,9
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
147 275,2
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 095 055,4
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
328 390,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
27 358,3
05
Денсаулық сақтау
11 204 461,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 486 155,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
201 829,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
181 454,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
194 971,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
49 307,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
24 856,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 796 889,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 331,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 099 081,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
378 938,4
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
362 492,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
135,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

4 718 306,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 718 306,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 807 978,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
16 472 857,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 035,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
319 247,0
003
Социальная поддержка инвалидов
937 320,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 565,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
912 248,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
486 860,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
402 565,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
271 065,5
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 499,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 773 188,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
420 386,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 495,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 388 642,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

4 718 306,1
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 718 306,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 807 978,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
16 472 857,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 035,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
319 247,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
937 320,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 565,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
912 248,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
486 860,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
402 565,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
271 065,5
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 499,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
2 773 188,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 386,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8 495,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 388 642,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

21 525,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
87 049,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 882,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 290 105,0
261
Управление образования области
234 249,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
171 528,0
037
Социальная реабилитация
62 721,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 082,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 082,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 240,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 240,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
69 436,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 436,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 236 661,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 831 248,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
144 457,9
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 916 471,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 298 900,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 605 687,0
038
Развитие коммунального хозяйства
322 928,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
193 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 349 803,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

21 525,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 049,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 882,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 290 105,0
261
Облыстың білім басқармасы
234 249,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
171 528,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 721,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 082,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 082,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 240,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 240,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
69 436,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
69 436,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 236 661,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 831 248,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 457,9
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 916 471,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 298 900,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
3 605 687,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
322 928,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 349 803,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

114 685,8
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
970 877,0
006
Охрана животного мира
1 347,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
449 912,0
013
Капитальные расходы государственного органа
22 865,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
21 134,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 321,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
501 021,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
36 733,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 748 424,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 749,0
002
Поддержка семеноводства
442 355,0
003
Капитальные расходы государственного органа
12 367,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
435 857,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 114,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
116 284,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 361 823,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
91 034,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
524 973,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
397,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 804 235,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 358 800,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
108 457,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 457 300,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

114 685,8
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
970 877,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 347,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
449 912,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22 865,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
21 134,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 321,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
501 021,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
36 733,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 748 424,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 749,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
442 355,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 367,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
435 857,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 114,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
116 284,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 361 823,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
91 034,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
524 973,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
397,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 804 235,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 358 800,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
108 457,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 457 300,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау

15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 576 683,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28 574,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 536,0
719
Управление ветеринарии области
251 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 546,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 310,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
205 365,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
74 691,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
74 691,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 116 674,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 035 172,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
123 462,9
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 820 112,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 086 597,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
81 502,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
81 502,5
12
Транспорт и коммуникации
11 882 920,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 882 920,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 576 683,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
28 574,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 536,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
251 221,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 546,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 310,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
205 365,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
74 691,1
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 691,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 116 674,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 035 172,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 462,9
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 820 112,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 086 597,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
81 502,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 502,5
12
Көлiк және коммуникация
11 882 920,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 882 920,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

81 722,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
3 317 046,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
153 143,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
177 230,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
459 456,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 297 362,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 142 934,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 642,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 743 384,7
13
Прочие
19 246 020,3
253
Управление здравоохранения области
784 138,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 763,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
747 375,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
391 657,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
391 657,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
134 522,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 522,0
257
Управление финансов области
12 249 092,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
185 675,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11 722 154,0
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
341 263,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
340 660,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
340 660,3
261
Управление образования области
1 690 469,0
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

81 722,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 317 046,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
153 143,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
177 230,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
459 456,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 297 362,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 142 934,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 642,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 743 384,7
13
Басқалар
19 246 020,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
784 138,0
058
058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
36 763,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
747 375,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
391 657,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
391 657,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
134 522,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 522,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
12 249 092,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
185 675,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 722 154,0
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 263,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
340 660,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
340 660,3
261
Облыстың білім басқармасы
1 690 469,0
076
076 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

765 436,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
925 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
584 603,0
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
584 603,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
101 166,0
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
101 166,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
908 771,2
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
136 151,2
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
70 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
702 620,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
111 192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
111 192,0
285
Управление физической культуры и спорта области
151 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
151 458,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
655 390,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
44 720,8
077
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
610 670,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 142 901,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
900 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
56 282,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

765 436,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
925 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
584 603,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
584 603,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
101 166,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 166,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
908 771,2
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
136 151,2
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
70 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
702 620,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
111 192,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 192,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
151 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
151 458,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
655 390,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
44 720,8
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
610 670,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 142 901,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
900 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
56 282,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру