О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года №10132 "Об установлении квотырабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 12 февраля 2019 года № 12620. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6684. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 октября 2019 года № 14460

"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 12620 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6684 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18.10.2019 № 14460 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года № 10132 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6150, опубликовано 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 18.10.2019 № 14460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10132 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6150 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

приложения 1, 2 и 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению акимата города Кызылорда от "12" января 2019 года №12620
Приложение 1 к постановлению акимата города Кызылорда от 15 января 2018 года №10132
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест установленной квотой (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылорда тазалыгы"

аталған қаулының 1, 2 және 3 қосымшалары осы қаулының қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "12" ақпандағы №12620 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10132 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі