О бюджете поселка Тасбогет на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 283-54/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7068. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 649 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 582 436 тысяч тенге;
2) расходы – 659 823,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 326,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 326,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2020-2022 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283-54/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7068 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 649 497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 582 436 мың теңге;
2) Шығындар – 659 823,4 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -10 326,4 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10 326,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 10 326,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 14.12.2020 № 406-72/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2020 год – 498 183 тысяч тенге, на 2021 год – 497 420 тысяч тенге, на 2022 год – 499 068 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 326,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2020 № 406-72/3 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2020 жылға – 498 183 мың теңге, 2021 жылға – 497 420 мың теңге, 2022 жылға – 499 068 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2020 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХІV
сессии Кызылординского городского
маслихата, секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года №283-54/1
Бюджет поселка Тасбугет на 2020 год

3. 2020 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХІV сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №283-54/1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті

6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
7
Поступления займов
0,0
16
Погашение займов
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 283-54/1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
7
Қарыздар түсімдері
0,0
16
Қарыздарды өтеу
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсаны № 283-54/1 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру