О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 287-54/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7072. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 335 244,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 320 955,6 тысяч тенге;
2) расходы – 339 157,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 913,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 913,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 913,1 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 287-54/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7072 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 335 244,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 320 955,6 мың теңге;
2) шығындар – 339 157,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 913,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –3 913,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 913,1 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 14.12.2020 № 410-72/7 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылжарма в сумме на 2020 год – 194 463 тысяч тенге, на 2021 год– 194 643 тысяч тенге, на 2022 год – 195 830 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылжарма на 2020 год согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2020 № 410-72/7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қызылжарма ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2020 жылға – 194 463 мың теңге, 2021 жылға – 194 643 мың теңге, 2022 жылға – 195 830 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2020 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 25 декабря 2019 года № 287-54/5
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылжарма на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 287-54/5 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округ бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру