О бюджете сельского округа Каракум на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 105 964 тысяч тенге
затраты – 112 176,4 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов –0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 1 563,4 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7121 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 105 964 мың теңге,
шығындар – 112 176,4 мың теңге;
2) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 563,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 563,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2020 № 445 (вступает в силу с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 563,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 445 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов