О бюджете сельского округа Атанши на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7161.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Атанши на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 513,5 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 471 тысяч тенге;
Неналоговые поступления – 1 491,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 551 тысяч тенге;
2) затраты – 33 513,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 421 (вступает в силу с 01.01.2020).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Атанши на 2020 год согласно приложения 4.

2020-2022 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 300 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7161 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 513,5 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 491,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 30 551 мың теңге;
2) шығындар – 33 513,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 421 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Атанши ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 300
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Атанши на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсаны № 300 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Атанши ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру