О бюджете города Аральск на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7163.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аральск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 142 268,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 75 019,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 034 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 051 215 тысяч тенге, в том числе объем субвенции – 921 416 тысяч тенге;
2) затраты – 1 161 398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 19 129,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 129,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30.09.2020 № 385 (вступает в силу с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7163 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 142 268,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 75 019,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 034 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 051 215 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі – 921 416 мың теңге;
2) шығындар – 1 161 398,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 129,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 129,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 385 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).