О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 01 февраля 2016 года №23 "О предоставлении помещений на договорной основе"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 3 мая 2019 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2019 года № 6783. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14 декабря 2021 года № 201
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14.12.2021 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 01 февраля 2016 года № 23 "О предоставлении помещений на договорной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5344, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Тұран-Қазалы" и 18 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Казалинской районной
избирательной комиссией

"Шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы №23 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 68 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6783 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 201 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 14.12.2021 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 23 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5344 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпанда "Тұран-Қазалы" газетінде және 2016 жылғы 18 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық
сайлау комиссиясымен

Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "3" мая 2019 года № 68
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "01" февраля 2016 года № 23
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
Поселок Айтеке би
государственное коммунальное казенное предприятие "Казалинский районный Центр культуры отдела культуры и развития языков Казалинского района"
2
Поселок Айтеке би
государственное коммунальное казенное предприятие "Поселковый клуб" аппарата акима поселка Айтеке би
3
Поселок Айтеке би
коммунальное государственное казенное предприятие "Дом школьников отдела образования Казалинского района"
4
Город Казалинск
государственное коммунальное казенное предприятие "Городской дом культуры" аппарата акима города Казалинск
5
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Аксуат" аппарата акима сельского округа Майлыбас
6
Село Жанкент сельского округа Уркендеу
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Уркендеу" аппарата акима сельского округаУркендеу
7
Село Актан батыр сельского округа Коларык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Актан батыр" аппарата акима сельского округа Коларык
8
Село Бирлик сельского округа Бирлик
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Бирлик
9
Село Майдакол сельского округа Акжона
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Майдакол" аппарата акима сельского округа Акжона
10
Село Каукей сельского округа Кызылкум
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Каукей" аппарата акима сельского округа Кызылкум
11
Село Ажар сельского округа Кызылкум
коммунальное государственное учреждения "Основная школа №146 отдела образования Казалинского района"
12
Село Туктибаев сельского округа Алга
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Урмаш Туктибаев" аппарата акима сельского округа Алга
13
Село Пиримов сельского округа Кумжиек
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб К.Примова" аппарата акима сельского округа Кумжиек
14
Село Абай сельского округа Сарыколь
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Абая" аппарата акима сельского округа Сарыколь
15
Село Лахалы сельского округа Тасарык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Лахалы" аппарата акима сельского округа Тасарык
16
Село Тасарык сельского округа Тасарык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Тасарык" аппарата акима сельского округа Тасарык
17
Село Шакен сельского округа Шакен
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен
18
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Сарбулак" аппарата акима сельского округа Сарбулак
19
Село Басыкара сельского округа Басыкара
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Басыкара"
20
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Жалантос батыр"
21
Село Кожабакы сельского округа Аранды
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды
22
Село Аранды сельского округа Аранды
селский клуб Аранды государственного коммунального казенного предприятие "Сельский дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды
23
Село Жанкожа батыр сельского округа Арырбалык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Жанкожа батыр" аппарата акима сельского округа Арыкбалык
24
Село Муратбаев сельского округа Г.Муратбаев
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Г.Муратбаев" аппарата акима сельского округа Гани Муратбаева
25
Село Бекарыстан би сельского округа Майдакол
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бекарыстан би" аппарата акима сельского округа Майдакол
26
Село Бозколь сельского округа Бозколь
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь

Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" мамырдағы № 68 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "01" ақпандағы № 23 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
1
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қазалы аудандық мәдениет Орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Әйтеке би кенті
Әйтеке би кенті әкімі аппаратының "Кенттік клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Қазалы қаласы
Қазалы қаласы әкімі аппаратының "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы
Майлыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақсуат ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы
Өркендеу ауылдық округі әкімі аппаратының "Өркендеу ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы
Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы
Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9
Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы
Ақжона ауылдық округі әкімі аппаратының "Майдакөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы
Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Кәукей ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
11
Қызылқұм ауылдық округінің Ажар ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің №146 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Алға ауылдық округінің Түктібаев ауылы
Алға ауылдық округі әкімі аппаратының "Үрмәш Түктібаев ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Құмжиек ауылдық округінің Пірімов ауылы
Құмжиек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қ.Пірімов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы
Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Тасарық ауылдық округінің Лахалы ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Лахалы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
16
Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Тасарық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
17
Шәкен ауылдық округінің Шәкен ауылы
Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
18
Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Сарбұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
19
Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы
"Басықара ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы
"Жалаңтөс батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
21
Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы
Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
22
Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы
Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Аранды ауылдық клубы
23
Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы
Арықбалық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанқожа батыр ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
24
Ғани Мұратбаев ауылдық округінің Мұратбаев ауылы
Ғани Мұратбаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы
Майдакөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
26
Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы
Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны