О признании утратившими силу некоторых решений Казалинского районного маслихата
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2019 года № 6800
В соответствии со статьей 50 Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Казалинского районного маслихата:
1) решение Казалинского районного маслихата от 23 апреля 2014 года № 204 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4667, опубликовано в газете "Тұран-Қазалы" от 24 мая 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 мая 2014 года);
2) решение Казалинского районного маслихата от 5 декабря 2014 года № 261 "О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 23 апреля 2014 года №204 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4820, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 23 декабря 2014 года, в газете "Тұран-Қазалы" от 14 января 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XХХXI сессии
районного маслихата
Б.Измаганбетов
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков

Қазалы аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 295 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 6800 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 204 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4667 нөмірімен тіркелген, "Тұран-Қазалы" газетінде 2014 жылғы 24 мамырда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 27 мамырда жарияланған) шешімі;
2) ""Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі №204 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 261 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4820 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда, "Тұран-Қазалы" газетінде 2015 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХХXI
сессиясының төрағасы
Б.Ізмағанбетов
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков