О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №265 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2019 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 августа 2019 года № 6897. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6595, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1714581,3 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 277652 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1272513,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 114198 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 50218 тысяч тенге.
налоговые поступления – 241003 тысяч тенге;
город Казалинск – 26800 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 208821 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 1997 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 3385 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 2232 тысяч тенге;
город Казалинск – 550 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1032 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 250 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 400 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1471346,3 тысяч тенге;
город Казалинск – 250302 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1062660,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 111951 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 46433 тысяч тенге.
2) затраты – 1724928,3 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 278186 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1280674,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 114465 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 51603 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 312 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 тамызда № 6897 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6595 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1714581,3 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 277652 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1272513,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 114198 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 50218 мың теңге.
салықтық түсімдер – 241003 мың теңге;
Қазалы қаласы – 26800 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 208821 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1997 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3385 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 2232 мың теңге;
Қазалы қаласы – 550 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1032 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 250 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 400 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1471346,3 мың теңге;
Қазалы қаласы – 250302 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1062660,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 111951 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 46433 мың теңге.
2) шығындар – 1724928,3 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 278186 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1280674,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 114465 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 51603 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10347 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – -534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – -8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – -267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – -1385 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10347 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 1385 тысяч тенге.".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10347 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – -534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – -8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – -267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – -1385 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10347 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1385 мың теңге.".

приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХV-сессии
районного маслихата
С. Уримбаев
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1 к решению XXXХV сессии районного маслихата от "16" августа 2019 года № 312

аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХV-сессиясының төрағасы
C. Уримбаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "16" тамыздағы XXXХV сессиясының №312 шешіміне 1-қосымша