О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №265 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2019 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2019 года № 6969. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6595, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1716310,3 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 286247 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1265053,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 114292 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 50718 тысяч тенге.
налоговые поступления – 244605 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 29166 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 208821 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 2333 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 4285 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 1590 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 550 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1032 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 8 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 0.
поступления от продажи основного капитала – 3689 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 0;
поселок Айтеке би – 3689 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 0;
сельский округ Майдакол – 0.
поступления трансфертов – 1466426,3 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 256531 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1051511,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 111951 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 46433 тысяч тенге.
2) затраты – 1726657,3 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 286781 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1273214,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 114559 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 52103 тысяч тенге.

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 329 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қарашада № 6969 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6595 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1716310,3 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 286247 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1265053,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 114292 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 50718 мың теңге.
салықтық түсімдер – 244605 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 29166 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 208821 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 2333 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 4285 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 1590 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 550 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1032 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 8 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3689 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы –0;
Әйтеке би кенті – 3689 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 0;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
трансферттер түсімі – 1466426,3 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 256531 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1051511,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 111951 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 46433 мың теңге.
2) шығындар – 1726657,3 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 286781 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1273214,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 114559 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 52103 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10347 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – -534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – -8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – -267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – -1385 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10347 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 1385 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
ХХХХVІІІ сессии Казалинского
районного маслихата
К. Алимбай
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. Назымбеков

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10347 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – -534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – -8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – -267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – -1385 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10347 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1385 мың теңге.".
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХVІІІ
сессиясының төрағасы
Қ. Әлімбай
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. Назымбеков