О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 7 марта 2019 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 марта 2019 года № 6727. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6639, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 524 545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 466 775 тысяч тенге;
2) затраты – 529 891 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -5 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 346 тысяч тенге";
подпункты 2), 5), 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 119 320,3 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -4 243,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 243,3 тысяч тенге";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 185 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 177 348 тысяч тенге;
2) затраты – 187 565,4 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 665,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 665,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 92 026 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 519 тысяч тенге;
2) затраты – 92 501,5 тысяч тенге";

"2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 наурыздағы № 234 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 6727 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 222 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6639 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 524 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 466 775 мың теңге;
2) шығындар – 529 891 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 346 мың теңге";
2-тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 119 320,3 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 243,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 243,3 мың теңге";
3-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 185 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 177 348 мың теңге;
2) шығындар – 187 565,4 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 665,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 665,4 мың теңге";
4-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 92 026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 88 519 мың теңге;
2) шығындар – 92 501,5 мың теңге";

"5) дефицит (профицит) бюджета – -475,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 475,5 тысяч тенге";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 684 тысяч тенге;
2) затраты – 70 325,4 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -639,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 639,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 100 933 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 842 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 091 тысяч тенге;
2) затраты – 101 423,9 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -490,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 490,9 тысяч тенге";
подпункты 2), 5), 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 78 807,4 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 87 450,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 635 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 815,4 тысяч тенге;
2) затраты – 87 724,7 тысяч тенге";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -274,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274,3 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 27 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 33-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Н.Пірмантаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "7" марта 2019 года № 234
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2018 года № 222
Бюджет поселка Жосалы на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -475,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 475,5 мың теңге";
5-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 64 684 мың теңге;
2) шығындар – 70 325,4 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -639,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 639,4 мың теңге";
6-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 100 933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 99 091 мың теңге;
2) шығындар – 101 423,9 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -490,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 490,9 мың теңге";
7-тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 78 807,4 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 305,4 мың теңге";
8-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 87 450,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 635 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 83 815,4 мың теңге;
2) шығындар – 87 724,7 мың теңге";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -274,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 274,3 мың теңге";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 27-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 33-сессиясының төрағасы
Н.Пірмантаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы:
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "7" наурыздағы
№ 234 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 222 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер