Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Кармакшинскому району на 2019-2020 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 октября 2019 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 октября 2019 года № 6951. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 июня 2020 года № 357
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.06.2020 № 357 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить план по управлению пастбищами и их использованию по Кармакшинскому району на 2019-2020 годы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 42-сессии
Кармакшинского районного маслихата М. Наятұлы
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата Т. Ералиев

Қармақшы ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 265 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 6951 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 357 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 357 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 8-бабының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қармақшы ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 42-сессиясының төрағасы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы
Т.Ералиев

Приложение к решению Кармакшинского районного маслихата от "23" октября 2019 года №265
План мероприятий по управлению пастбищами и их использованию по Кармакшинскому району на 2019-2020 годы
1) Схема (карта) расположения пастбищ на территории в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов;
2) Приемлемые схемы пастбищеоборотов;
3) Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры;

Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "23" қазандағы №265 шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1) Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде жайылымдардың орналасу схемасы (картасы);
2) Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
3) Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы;

4) Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды;
5) Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища;
6) Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при поселке, сельском округе;

4) Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
5) Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
6) Кент, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы;

289.
ТОО "Ораз Ахун ЛТД"
290.
ТОО "Шұғыла"
291.
АО "Агропромтехника"
292.
ТОО "Даймонд Транс"
293.
Смадиярова Тазакул ПК "Адил"
294.
ТОО "Атамұра - Жусуп"
295.
ТОО "Контакт"
296.
Смадиярова Тазакул ПК "Адил"
Расшифровка аббревиатур:
К/х –крестянское хозяйство; ТОО- товарищество с ограниченной ответственностью.
ПК-производственый кооператив.
Приемлемые схемы пастбищеоборотов.
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры.
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды.
Условные знаки
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Наименование населенного пункта
Земли населенных пунктов
(га)
Из них
для потребность народа (сенокосные угодья и пастбища) (га)
Количество поголовья скота по индивидуальным и крестьянским хозяйствам
Объем пастбищ необходимых для одной единицы (га)
Объем необходимых пастбищ по нормативу(га)
Дополнительно необходимые пастбища (га)
Дополнительные пастбища
В том числе
Земли государственного фонда
(га)
Арендуемые земли
(га)
Сезонные пастбища
(га)
Отгонные патсбища
(га)
1
Поселок Жосалы
По индивидуальным хозяйствам

289
"Ораз Ахун ЛТД" ЖШС
290
"Шұғыла" ЖШС
291
"Агропромтехника" АҚ
292
"Даймонд Транс" ЖШС
293
Смадиярова Тазакүл "Әділ" ӨК
294
"Атамұра - Жусуп" ЖШС
295
"Контакт" ЖШС
296
Смадиярова Тазакүл "Әділ" ӨК
Аббревиатуралардың таратылып жазылуы:
ш/қ –шаруа қожалықтары; ЖШС-жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
ӨК-өндірістік кооператив.
Жайылым айналымдардың қолайлы схемалары
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Шартты белгілер
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Елді мекен атауы
Елді мекен жерлері,
(га)
Оның ішінде халық қажеттілігі үшін (жайылымы және шабындық алқаптары) (га)
Жеке және шаруа қожалықтар бойынша мал басы саны
Бір бірлікке қажет жайылым көлемі (га)
Норматив бойынша қажет жайылым көлемі (га)
Қосымша қажет етілетін жайылым (га)
Қосымша жайылымдар
Оның ішінде
Мемлекеттік жер қоры
(га)
Жалға берілетін жерлер
(га)
Маусымдық жайылым
(га)
Айдалмалы жайылым
(га)
1
Жосалы кенті
Жеке қожалықтар бойынша