Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 ноября 2019 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 ноября 2019 года № 6974.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 08.06.2022 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 22 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қарашада № 6974 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 08.06.2022 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 08.06.2022 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 08.06.2022 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 28 апреля 2017 года № 474 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5848, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 июня 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.

2. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 474 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5848 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 8 маусымында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 19 ноября 2019 года № 22
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Приложение - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 08.06.2022 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Адреса
Размеры платы за один квадратный метр (тенге)
1

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 22 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 08.06.2022 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мекен-жай
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшерлері (теңге)
1