О внесении изменения в решение Жалагашского районного маслихата от 24 августа 20017 года №15-1 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 51-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2020 года № 7209. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2020 года № 55-1
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2020 № 55-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казакстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2019 года № 726 “О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казакстан от 18 сентября 2013 года № 983 “Об утверждении реестра государственных услуг” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 августа 2017 года № 15-1 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5957, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 сентября 2017 года) следущее изменение:
подпункт 2) пункта 16 исключить в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров о определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жалагашского
районного маслихата
А. Махатова
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
М. Еспанов
“СОГЛАСОВАНО”
Государственным учреждением
“Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области”

Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы №15-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы”
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 7209 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 55-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 55-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабы 2-тармағына және “Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 726 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы № 15-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5957 болып тіркелген, 2017 жылы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларының 16-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы
А. Махатова
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Еспанов
“КЕЛІСІЛДІ”
“Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы”
мемлекеттік мекемесімен