Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 15 марта 2019 года № 753. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2019 года № 6735. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 753 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 6735 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в разрезе на 2019 года согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

1. 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квоталар осы қаулының 1, 2 және 3қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанакорганского района
от "15" марта 2019 года № 753
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты ( % ) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации (человек)
1
Крестьянское хозяйство "Сұңкар"
55
2
1
2
Крестьянское хозяйство "Бақытжан"
30
2
1
3
Крестьянское хозяйство "Мырзабай"
20
2
1
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тасболат-А"
12
2
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Жанакорганского района
от "15" марта 2019 года № 753
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Тогускенский"
70
2
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарман-Тастақ-Жанакорган"
13
2
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Жанакорганского района
от "15" марта 2019 года № 753
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты ( % ) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройствалиц, состоящих на учете для трудоустройства лиц, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанакорганский аграрно-технический колледж управления образования Кызылординской области"
194
1
2

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" наурыздағы
№ 753 қаулысына 1-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны, (адам)
1
"Сұңқар" шаруа қожалығы
55
2
1
2
"Бақытжан" шаруа қожалығы
30
2
1
3
"Мырзабай" шаруа қожалығы
20
2
1
4
"Тасболат-А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
12
2
1
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" наурыздағы
№ 753 қаулысына 2- қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны, (адам)
1
"Түгіскен" тәжірибе шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70
2
1
2
"Сарман-Тастақ-Жанакорған" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
13
2
1
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" наурыздағы
№ 753 қаулысына 3-қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтардың жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны, (адам)
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
194
1
2