О бюджете сельского округа Кыраш на 2020-2022 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2019 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2020 года № 7194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующим объеме:
1) доходы- 49 521 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления- 1 422 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов- 48 060 тысяч тенге;
2) затраты– 49 521 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0:
бюджетные кредиты- 0;
погащение бюджетных кредитов- 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0:
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0;
5) дефицит (профицит) бюджета-0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 558 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Объем субвенций за 2020 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 44 443 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2020-2022 годы утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

Қыраш ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 424 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 7194 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыраш ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 49 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 48 060 мың теңге;
2) шығындар – 49 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары- 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 558 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 44 443 мың теңге.
3. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округ бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХLІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А. Кыстаубаева
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 424
Бюджет сельского округа Кыраш на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 558 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХLІ сессиясының төрағасы
А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 424 шешіміне 1-қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 558 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 424
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2020-2022 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсаны № 424 шешіміне 4-қосымша
2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округ бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру