О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №253 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 февраля 2019 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2019 года № 6701. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6597, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8875111 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4655287 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4544 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5072 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4210208 тысяч тенге;
2) затраты – 9014700,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119305,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 200737,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81432 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 258894,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –258894,9 тысяч тенге;
поступление займов -200737,4 тысяч тенге;
погашение займов – 81432 тысячи тенге;

"2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 276 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 6701 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 253 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6597 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8875111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4655287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4544 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5072 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4210208 мың теңге;
2) шығындар – 9014700,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119305,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 200737,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81432 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 258894,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 258894,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 200737,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 81432 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 139589,5 тысяч тенге;".
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 34 сессии
районного маслихата:
Ж.Ембергенов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 15 февраля 2019 года №276

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139589,5 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 34 сессиясының төрағасы:
Ж.Ембергенов
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 15 ақпандағы №276 шешіміне 1 - қосымша

1000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1000
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
14095,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных
закупок на местном уровне
13499,9
003
Капитальные расходы государственного органа
596
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23908,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23908,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52597,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21395,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
31202,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12644,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12644,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43827,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
41592,2
003
Капитальные расходы государственного органа
235
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2000
02
Оборона
9836
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8973
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8973
122
Аппарат акима района (города областного значения)
863
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
863
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4663
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4663
04
Образование
4506291,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
131601
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
119481
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12120
464
Отдел образования района (города областного значения)

1000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
14095,9
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13499,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
596
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23908,9
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23908,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52597,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21395,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31202,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12644,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12644,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43827,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41592,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
235
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2000
02
Қорғаныс
9836
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8973
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8973
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
863
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
863
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4663
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4663
04
Бiлiм беру
4506291,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
131601
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
119481
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12120
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

131076
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
131076
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1180
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1180
464
Отдел образования района (города областного значения)
3883442,1
003
Общеобразовательное обучение
3691125,1
006
Дополнительное образование для детей
192317
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
117887,6
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
117887,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
241104,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34995,7
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
52544
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
120989
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2454
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12044
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10567
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2669
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
850
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3992
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
439820
464
Отдел образования района (города областного значения)
3879,6
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3879,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
75464
010
Государственная адресная социальная помощь
75464
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10295
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10295
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
323338,2
004
Программа занятости
159330
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

131076
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
131076
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1180
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3883442,1
003
Жалпы білім беру
3691125,1
006
Балаларға қосымша білім беру
192317
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
117887,6
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
117887,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
241104,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34995,7
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
52544
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
120989
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2454
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
12044
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10567
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2669
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
850
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3992
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
439820
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3879,6
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3879,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
75464
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
75464
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10295
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10295
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
323338,2
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
159330
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету