О бюджете сельского округа Аcкара Токмаганбетова на 2020-2022 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7093. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аскара Токмаганбетова на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 939,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1968 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 79,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 892,2 тысяч тенге;
2) расходы – 122 939,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 - в рдакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2020 № 451 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского
районного маслихата
З. Жаманкулов
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 376
Бюджет сельского округа Аскара Токмаганбетова на 2020 год

2020-2022 жылдарға арналған Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 376 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7093 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 122 939,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 892,2 мың теңге;
2) шығындар – 122 939,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 451 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
З. Жаманкулов
Сырдария аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 376 шешіміне 1-қосымша
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті