О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №34/22 "О бюджете сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 9 августа 2019 года № 42/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2019 года № 6874. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34/22 "О бюджете сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6621, опубликовано электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 100 623 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 048 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 98 575 тысяч тенге;
2) затраты -101 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;

"2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №34/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 42/16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 6874 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/22 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6621 номерімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 100 623 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 048 мың теңге;
трансферттер түсімі - 98 575 мың теңге;
2) шығындар - 101 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 412 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного маслихата Н. Амир
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -0;
қарыздар түсімі -0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 412 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Н. Әмір
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы: Б.Сыздық