О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №34/23 "О бюджете сельского округа Тонкерис на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2019 года № 45/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 ноября 2019 года № 6966. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34/23 "О бюджете сельского округа Тонкерис на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6630, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тонкерис на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы -143 794 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов -140 999 тысяч тенге;
2) затраты -141 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -382 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 382 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Төңкеріс ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №34/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қарашадағы № 45/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қарашада № 6966 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Төңкеріс ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/23 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6630 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Төңкеріс ауылдық округінің бюджеті, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 143 794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 795 мың теңге;
трансферттер түсімдер - 140 999 мың теңге;
2) шығындар - 144 176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 382 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 382 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
А. Абдуллаев
Секретарь Шиелийского
районного маслихата
Б. Сыздык
Приложение к решению Шиелийского районного маслихата от "06" ноября 2019 года № 45/9
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "28" декабря 2018 года № 34/23
Бюджет сельского округа Тункерис на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ә.Абдуллаев
Шиелі аудандық
мәслихат хатшысы
Б.Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы "06" қарашадағы №45/9 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы №34/23 шешіміне 1-қосымша
Төңкеріс ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы