О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 9 января 2019 года № 21/239 "О бюджете села Умирзак на 2019-2021 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 ноября 2019 года № 28/306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 ноября 2019 года № 4026
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актауского городского маслихата от 28 октября 2019 года № 28/294 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 29 декабря 2018 года № 21/237 "О бюджете города Актау на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4013), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 9 января 2019 года № 21/239 "О бюджете села Умирзак на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3780, опубликовано 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 387 071,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 102 564,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 228,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 284 279,0 тысяч тенге;
2) затраты – 401 703,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 632,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 632,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 632,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 21/239 "2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 28/306 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 4026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 28/294 "Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 21/237 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4013 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 21/239 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3780 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 387 071,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 102 564,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 228,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 284 279,0 мың теңге;
2) шығындар – 401 703,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 632,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 632,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 632,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Асырова
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение
к решению Актауского городского маслихата
от 11 ноября 2019 года № 28/306
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 9 января 2019 года № 21/239
Бюджет села Умирзак на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Асырова
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 11 қарашадағы
№ 28/306 шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№ 21/239 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР