О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 января 2019 года № 27/345 "О бюджете села Рахат на 2019 - 2021 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 19 ноября 2019 года № 38/438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 ноября 2019 года № 4031
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жанаозенского городского маслихата от 7 ноября 2019 года № 37/432 "О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 8 января 2019 года № 26/333 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государствнной регистрации нормативных правовых актов за № 4019), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 января 2019 года № 27/345 "О бюджете села Рахат на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3785, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Рахат на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 726 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 71 702 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 217 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 654 449 тысяч тенге;
2) затраты - 759 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 32 748 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32 748 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 32 748 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2019 год выделена субвенция в сумме 570 222 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/345 "2019 - 2021 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 38/438 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 4031 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 37/432 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 26/333 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4019 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/345 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3785 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 726 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 71 702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 654 449 мың теңге;
2) шығындар - 759 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 32 748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 32 748 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 748 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 570 222 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.