О внесении изменений в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 31 октября 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 ноября 2019 года № 4017
В соответствии c Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2787, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 августа 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Образовать избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов согласно приложению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Шаркатбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Кушмаганбетов
Приложение к решению
акима Мангистауского района
от 31 октября 2019 года № 9
Приложение к решению
акима Мангистауского района
от 29 июня 2015 года № 12
Избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов Избирательный участок № 166
Центр: село Шетпе, здание районного дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома микрорайона Орталык, жилые дома микрорайона Кызылтуран, все жилые дома, расположенные на восточной стороне автодороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы, государственное учреждение "Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", жилые дома железнодорожного разъезда № 14.
Избирательный участок № 167
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Алшына Мендалыулы" Мангистауского районного отдела образования.
Границы: жилые дома микрорайона Базарлы, микрорайона Богет, микрорайона Макаш, микрорайона Курылысшы, все жилые дома расположенные на западной стороне автодороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы.
Избирательный участок № 168
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа №6 имени Мекерия Атымова" Мангистауского районного одтела образования.
Границы: жилые дома микрорайона Жанаорпа, микрорайона Ащыбулак, жилые дома на местностях Кызылтуранский карьер, Аэропорт, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Избирательный участок № 169
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Нун Жубаева".
Границы: жилые дома микрорайона Шетпе-1, жилые дома в местностях общежитие акционерного общества "МырзАбек - Алтын Тас групп", Шакырган, Карашымырау, Шилибулак, Сиырсу, Когез, Шилгоз, Арпалы, Иир.
Избирательный участок № 170
Центр: село Шетпе, здание государственного учреждения "Начальная школа № 5" Мангистауского районного отдела образования.

Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 9 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қарашада № 4017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2787 болып тіркелген, 2015 жылы 19 тамыздағы "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж. Шарқатбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімінің
2019 жылғы 31 қазандағы
№ 9 шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданы әкімінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 12 шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері № 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Орталық шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Қызылтұран шағын ауданының тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының шығыс жағында орналасқан барлық тұрғын үйлер, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Маңғыстау ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі, № 14 теміржол бекетінің тұрғын үйлері.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Алшын Меңдалыұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Базарлы шағын ауданының, Бөгет шағын ауданының, Мақаш шағын ауданының, Құрылысшы шағын ауданының тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының батыс жағында орналасқан барлық тұрғын үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Мекерия Атымов атындағы № 6 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаорпа шағын ауданының, Ащыбұлақ шағын ауданының тұрғын үйлері, Қызылтұран карьері, Аэропорт, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жерлеріндегі тұрғын үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, "Нұн Жұбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шетпе-1 шағын ауданының тұрғын үйлері, "МырзАбек-Алтын Тас групп" акционерлік қоғамының жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір жеріндегі тұрғын үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "№ 5 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилые дома микрорайона Косбулак, микрорайона Косбулак-2, жилые дома населенного пункта Аусары и железнодорожного разъезда № 13.
Избирательный участок № 171
Центр: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание сельского клуба государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома Батыс аула, Шыгыс аула, Онтустик аула, Онтустик шыгыс аула, Толыбай аула, 16 квартирные дома №№ 1-11, 12 квартирные дома №№ 1-7 Железнодорожного аула, жилые дома железнодорожных разъездов №№ 6,7, 9.
Избирательный участок № 172
Центр: сельский округ Сайотес, населенный пункт Боздак, здание государственного учреждения "Начальная школа Боздак" Мангистауского районного отдела образования.
Границы: 16 квартирные дома №№ 1-15 населенного пункта Боздак, жилые дома улицы Жана аул.
Избирательный участок № 173
Центр: месторождение "Каракудукмунай", здание общежития № 6.
Границы: вахтовые городки товариществ с ограниенной ответственностью "Каракудукмунай", "Кен-Сары", "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 174
Центр: село Жынгылды, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома микрорайона Урлеубай, микрорайона Кожык, микрорайона Бегей батыр, микрорайона Алшына Мендалыулы, микрорайона Жамана Матулы, микрорайона Айназар Ата, микрорайона Нурсейта Бейнеуова, микрорайона Анеш, микрорайона Шамыгул Ыбыраймулы, микрорайона Айжанак, микрорайона Рай, микрорайона Кулыш, микрорайона Акфонтан, а также дома зимовок Шат, Караколка, Кабиналы, Уланак, Биркарын, Шагылкора, Тущыки, Акбас, Сартобе, Кенколтык, Жылыбауыр.
Избирательный участок № 175
Центр: сельский округ Отпан, населенный пункт Тущыбек, здание государственного учреждения "Основная средняя школа Тущибек" Мангистауского районного отдела образования.
Границы: жилые дома населенного пункта Тущыбек, здания государственного учреждения "Основная средняя школа Тущибек" Мангистауского районного отдела образования, государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Отпан", медицинского пункта, комплекса "Аман булак", историко-культурного комплекса "Адай Ата-Отпан тау", государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области, жилые дома железнодорожного разъезда № 15.
Избирательный участок № 176
Центр: сельский округ Шайыр, село Шайыр, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Кыдырбая Турмаганбетулы, улицы Жумакожы Сарсенгожаева, улицы Исатая Суйеубаева, улицы Курмета Куспанова, улицы Амина Туякова, жилые дома в зимовках Боктысай, Жалган, Боздак, Шили, Шагылсай, Кызылеспе, Аккорган, Карабас, Кумаккора.
Избирательный участок № 177
Центр: сельский округ Шайыр, населенный пункт Тиген, здание сельского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница Управления здравоохранения Мангистауской области".

Шекарасы: Қосбұлақ шағын ауданының, Қосбұлақ-2 шағын ауданының, Аусары елді мекенінің және № 13 теміржол бекетінінің тұрғын үйлері.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекарасы: Батыс ауылының, Шығыс ауылының, Оңтүстік ауылының, Оңтүстік шығыс ауылының, Толыбай ауылының тұрғын үйлері, Теміржол ауылының 16 пәтерлі №№ 1-11 үйлері, 12 пәтерлі №№ 1-7 тұрғын үйлері, №№ 6,7,9 теміржол бекеттеріндегі тұрғын үйлер.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Боздақ елді мекені, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Боздақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боздақ елді мекенінің 16 пәтерлі №№ 1-15 үйлері, Жаңа ауыл көшесінің тұрғын үйлері.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарақұдықмұнай" кенорны, № 6 жатақхана ғимараты.
Шекарасы: "Қарақұдықмұнай", "Кен-Сары", "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің вахта қалашықтары.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыңғылды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Өрлеубай шағын ауданының, Қожық шағын ауданының, Бегей батыр шағын ауданының, Алшын Меңдалыұлы шағын ауданының, Жаман Мәтұлы шағын ауданының, Айназар Ата шағын ауданының, Нұрсейіт Бейнеуов шағын ауданының, Әнеш шағын ауданының, Шамығұл Ыбырайымұлы шағын ауданының, Айжанақ шағын ауданының, Рай шағын ауданының, Құлыш шағын ауданының, Ақфонтан шағын ауданының тұрғын үйлері, Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Отпан ауылдық округі, Тұщыбек елді мекені, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұщыбек елді мекеніндегі тұрғын үйлер, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, "Отпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі, медициналық пункт, "Аман бұлақ" кешені, "Адай Ата-Отпан тау" тарихи-мәдени кешені, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараттары, №15 теміржол бекетінің тұрғын үйлері.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Қыдырбай Тұрмағанбетұлы көшесінің, Жұмақожа Сәрсенғожаев көшесінің, Исатай Сүйеубаев көшесінің, Құрмет Құспанов көшесінің, Әмин Тұяқов көшесінің тұрғын үйлері, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Тиген елді мекені, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнынның ауылдық медициналық пункт ғимараты.

Границы: жилые дома №№ 1-30 населенного пункта Тиген, жилые дома №№ 1-6 населенного пункт Тасмурын, жилые дома в зимовках Селеули, Терис бауыр, Бисалы, Шаршы кора, Керимди, Дагдущы, Андыгара, Узынбас, Шекки кора, Кырыкбасан, Аксай, Кызыл ауыз, Киян, Ботагоз, Какпакты, Жырыккора, Шаршыкора.
Избирательный участок № 178
Центр: сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудык, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Сисена Абдрахманова, улицы Нуржигита Койшыбаева, улицы Абыл жыршы, улицы Досан батыра, улицы Айдар ишана, улицы Есболая Атагозиева, улицы Каламкас, улицы Матжан би, улицы Иса Тиленбаева, улицы Аяша Куанова, улицы Кулбарак, улицы Буркитбая, улицы Койсары, улицы Мангыбая, улицы Шотана Назарулы, улицы Амангелди Кодарова, улицы Калмырзы Жумалиева, улицы Иса Жанадилова, улицы Шанытбая Томпиева, жилые дома населенных пунктов Киякты, Досалы.
Избирательный участок № 179
Центр: Шебирский сельский округ, село Шебир, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Ержана Тулегенулы, улицы Шукирбая Косжанулы, улицы Есбола Далмаганбетулы, улицы Медины Кубышева, улицы Жумагали Жапакова, улицы Ауеталык-Кожыра, улицы Толеу-Халифа, улицы Койбас Кожантай, улицы Тауелсиздик, улицы Орта Еспе, улицы Несибек-Нура, жилые дома населенных пунктов Бас, Каламкас, зимовок Жеруй кора, Суиинши.
Избирательный участок № 180
Центр: село Кызан, здание селького дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Мурын жырау, улицы Досан батыра, микрорайонов 1,2,3,4,5,7, жилые дома в зимовках Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген –1, Кудайберген – 2.
Избирательный участок № 181
Центр: село Акшымырау, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Тобанияза".
Границы: жилые дома микрорайонов 1,2,3,4,5,6, жилые дома в зимовках Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, месторождение товарищества с ограниченной ответственностью "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 182
Центр: село Жармыш, здание государственного учреждения "Жармышская средняя школа" Мангистауского районного отдела образования.

Шекарасы: Тиген елді мекенінінің №№ 1-30 тұрғын үйлері, Тасмұрын елді мекенінің №№ 1-6 тұрғын үйлері, Селеулі, Теріс бауыр, Бисалы, Шаршы қора, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккі қора, Қырықбасан, Ақсай, Қызыл ауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора, Шаршықора қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Сисен Абдрахманов көшесінің, Нұржігіт Қойшыбаев көшесінің, Абыл жыршы көшесінің, Досан батыр көшесінің, Айдар ишан көшесінің, Есболай Атағозиев қөшесінің, Қаламқас көшесінің, Матжан би көшесінің, Иса Тіленбаев көшесінің, Аяш Қуанов көшесінің, Құлбарақ көшесінің, Бүркітбай көшесінің, Қойсары көшесінің, Маңғыбай көшесінің, Шотан Назарұлы көшесінің, Амангелді Қодаров көшесінің, Қалмырза Жұмалиев көшесінің, Иса Жанаділов көшесінің, Шаңытбай Томпиев көшесінің тұрғын үйлері, Қияқты, Досалы елді мекендеріндегі тұрғын үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ержан Төлегенұлы көшесінің, Шүкірбай Қосжанұлы көшесінің, Есбол Далмағанбетұлы көшесінің, Медина Құбышев көшесінің, Жұмағали Жапақов көшесінің, Әуеталық-Қожыр көшесінің, Төлеу-Халифа көшесінің, Қойбас Қожантай көшесінің, Тәуелсіздік көшесінің, Орта Еспе көшесінің, Несібек-Нұр көшесінің тұрғын үйлері, Бас, Қаламқас елді мекендеріндегі, Жерүй қора, Сүйінші қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызан ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Мұрын Жырау көшесінің, Досан батыр көшесінің, 1, 2, 3, 4, 5, 7 шағын аудандарының тұрғын үйлері, Жиделі Қарабатыр, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа, Жанұзақ, Нұрылда, Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген – 1, Құдайберген – 2 қыстауларындағы тұрғын үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшымырау ауылы, "Тобанияз атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1, 2, 3, 4, 5, 6 шағын аудандарының тұрғын үйлері, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстақтарындағы, "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кен орнындағы тұрғын үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Жармыш ауылы, Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Жармыш орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилые дома улицы Сугир, улицы Жаманкара, улицы Рахмет, улицы Бердалы, улицы Асай, микрорайона Батыс, жилые дома железнодорожных разъездов № 11, 12, 13, населенного пункта Ореули, зимовок Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты,Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сартурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе.
Избирательный участок № 183
Центр: сельский округ Онды, село Онды, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Орталык, улицы Жастар, улицы Кызылтам, улицы Мурата Оскинбайулы, улицы Токбай булак, улицы Койлан, улицы Курмаша Косжанулы, улицы Едилбая Тулебаева, улицы Кез, улицы Абиша Кекилбаева, жилые дома зимовок Желдимурын, Онеже, Ушан, Ондинский лагерь, Жана су, Корикти, Айыртам, Кумшокы, Сайком.
Избирательный участок № 184
Центр: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание государственного учреждения "Начальная школа Беки".
Границы: жилые дома населенного пункта Беки, населенного пункта Баскудык, жилые дома в зимовках Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.
Избирательный участок № 185
Центр: сельский округ Актобе, село Уштаган, здание сельского дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: жилые дома улицы Ынтымак, улицы Солтустик, улицы Бахча, улицы Аскара Утепбергенова, улицы Батыс, улицы Улан, улицы Жаңа ауыл, улицы Откорм, улицы Ірге ауыл, улицы Барыс, улицы Мектеп, улицы Желтоксан, улицы Жастар, жилые дома в населенных пунктах Жарма, Сазды, Сауыскан и в зимовке Жанаша.
Избирательный участок №186
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовый городок организаций акционерного общества "Мангистаумунайгаз" на месторождении "Каламкас".
Избирательный участок № 187
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовый городок сервисных организаций на месторождении "Каламкас" и на нефте - газовой месторождении "Каратурым".

Шекарасы: Сүгір көшесінің, Жаманқара көшесінің, Рахмет көшесінің, Бердалы көшесінің, Асай көшесінің, Батыс шағын ауданының тұрғын үйлері, №№ 11, 12, 13 теміржол бекеттерінің, Өреулі елді мекенінің, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Онды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Орталық көшесінің, Жастар көшесінің, Қызылтам көшесінің, Мұрат Өскінбайұлы көшесінің, Тоқбай бұлақ көшесінің, Қойлан көшесінің, Құрмаш Қосжанұлы көшесінің, Еділбай Төлебаев көшесінің, Кез көшесінің, Әбіш Кекілбайұлы көшесінің тұрғын үйлері, Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңа су, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстақтарындағы тұрғын үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, "Бекі бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бекі елді мекенінің тұрғын үйлері, Басқұдық елді мекенінің тұрғын үйлері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстақтарындағы тұрғын үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ көшесінің, Солтүстік көшесінің, Бақша көшесінің, Асқар Өтепбергенов көшесінің, Батыс көшесінің, Ұлан көшесінің, Жаңа ауыл көшесінің, Откорм көшесінің, Ірге ауыл көшесінің, Барыс көшесінің, Мектеп көшесінің, Желтоқсан көшесінінің, Жастар көшесінің тұрғын үйлері, Жарма, Сазды, Сауысқан елді мекендеріндегі, Жаңаша қыстауындағы тұрғын үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кенорны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кенорнындағы "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы ұйымдарының вахта қалашығы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кенорны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кенорнындағы сервистік ұйымдардың және "Қаратұрым" мұнай-газ кен орнының вахта қалашығы.