О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 8 января 2019 года № 22/256 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 6 ноября 2019 года № 32/356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 ноября 2019 года № 4022
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 31/365 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4010), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 8 января 2019 года № 22/256 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3779, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 181 679,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 525 287,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 563,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39 156,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 597 672,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12 212 675,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139 661,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 189 375,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 713,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -170 656,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170 656,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 189 375,0 тысяч тенге;
погашение займов – 49 713,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 995,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 917 025,0 тысяч тенге, в том числе:

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 22/256 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қарашадағы № 32/356 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қарашада № 4022 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/365 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4010 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 22/256 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3779 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 181 679,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 525 287,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 563,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 39 156,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 597 672,5 мың теңге;
2) шығындар – 12 212 675,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139 661,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 189 375,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 713,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 170 656,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170 656,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 189 375,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 713,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 995,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 917 025,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

села Шетпе – 442 934,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 88 020,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 81 546,0 тысяч тенге;
сельского округа Тущықудык – 56 541,0 тысяч тенге;
села Кызан – 57 684,0 тысяч тенге;
сельского округа Ақтобе – 66 171,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 63 840,0 тысяч тенге;
села Жармыш – 60 289,0 тысяч тенге.";
пункт 2-1 изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделена целевые текущие трансферты в сумме 98 530,0 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 37 807,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 13 099,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 8 446,0 тысяч тенге;
сельского округа Тущықудык – 7 073,0 тысяч тенге;
села Кызан – 7 272,0 тысяч тенге;
сельского округа Ақтобе – 8 182,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 8 261,0 тысяч тенге;
села Жармыш – 8 390,0 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 3 изложить в новой редакции:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процент;".
в пункте 4:
абзацы первый, второй, четвертый, пятый, седьмой, восьмой и девятый изложить в новой редакции:
"424 813,0 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
361 191,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
308 587,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі";
904 199,0 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
215 597,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5 137,0 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
7 626,5 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан.";
абзац первый пункта 6 изложить в новой редакции:
"1 553 219,0 тысяч тенге – на строительство канализационно-очистного сооружения и системы канализации в селе Шетпе.";
пункт 6 дополнить вторым абзацем следующего содержания:
"1 000 000,0 тысяч тенге – на реконструкция автомобильных дорог Шетпе-Қызан 49-85 км (участок Тасмурын-Мастек).";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8.Утвердить резерв акимата района на 2019 год в сумме 27 417,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шетпе ауылына – 442 934,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылына – 88 020,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округіне – 81 546,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округіне – 56 541,0 мың теңге;
Қызан ауылына – 57 684,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округіне – 66 171,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округіне – 63 840,0 мың теңге;
Жармыш ауылына – 60 289,0 мың теңге.";
2-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 98 530,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылына – 37 807,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылына – 13 099,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округіне – 8 446,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округіне – 7 073,0 мың теңге;
Қызан ауылына – 7 272,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округіне – 8 182,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округіне – 8 261,0 мың теңге;
Жармыш ауылына – 8 390,0 мың теңге.";
3 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;";
4 тармақта:
бірінші, екінші, төртінші, бесінші, жетінші, сегізінші және тоғызыншы абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
"424 813,0 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
361 191,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
308 587,0 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфракұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
904 199,0 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
215 597,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5 137,0 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
7 626,5 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға.";
6 тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 553 219,0 мың теңге – Шетпе ауылында кәріз тазарту имаратының және кәріз жүйесінің құрылысына.";
6 тармақ келесідей мазмұнда екінші абзацпен толықтырылсын:
"1 000 000,0 мың теңге – "Шетпе-Қызан 49-85 км (Тасмұрын-Мәстек аралығы) автокөлік жолын қайта құрылымдауға.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға аудан әкімдігінің резерві 27 417,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С.Заханов
Секретарь Мангистауского районного маслихата А.Сарбалаев
Приложение
к решению Мангистауского районного

2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е. Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Т. Қылаңовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Заханов
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының

12 212 675,2
01
Государственные услуги общего характера
471 104,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27 178,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
27 178,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148 224,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
148 224,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108 774,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108 774,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 984,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33 984,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70 183,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 666,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63 517,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0
040
Развитие объектов государственных органов
0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 666,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 666,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
601,0
040
Развитие объектов государственных органов
601,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 494,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
57 494,0
02
Оборона
16 069,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 069,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 069,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 992,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

12 212 675,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
471 104,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27 178,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 178,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148 224,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
148 224,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
108 774,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 774,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 984,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 984,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70 183,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 666,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 517,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 666,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 666,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
601,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
601,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 494,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 494,0
02
Қорғаныс
16 069,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 069,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 069,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 992,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 220,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
220,5
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
885 923,0
010
Государственная адресная социальная помощь
372 866,0
004
Программа занятости
139 556,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 383,1
007
Оказание жилищной помощи
656,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 742,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
266 017,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 916,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 998,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 566,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 816,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 220,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
220,5
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
885 923,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
372 866,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
139 556,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 383,1
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
656,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 742,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
266 017,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11 916,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
14 998,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 566,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 816,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту