Об образовании избирательных участков
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 15 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3777.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мунайлинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Мунайлинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Мунайлинского района от 18 марта 2016 года №5-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3004, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспану Е.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима Елтизаров Р.
Приложение
к решению акима
Мунайлинского района № 1
от "15" января 2019 года
Избирательные участки на территории Мунайлинского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Мунайлинского района Мангистауской области от 30.12.2022 № 16-ш (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 29.02.2024 № 4-ш (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 193
Место нахождения: cело Мангистау, улица Есмамбета 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, улица Есмамбета дома № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, улица Онгарбекулы А., дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 194

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3777 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Мұнайлы ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Мұнайлы ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 5-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3004 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е. Оспан) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Оспанға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімінің
2019 жылғы "15" қаңтардағы
№1 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 30.12.2022 № 16-ш (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 29.02.2024 № 4-ш (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98 үйлер, А.Оңғарбекұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Мангистау, 18 квартал 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, квартал № 22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 195
Место нахождения: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, все жилые дома кварталов № 1, 1 А,1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, все жилые дома жилого массива Ақ Еспе.
Избирательный участок № 196
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, все жилые дома жилого массива Бозжыра, дома жилого массива Шеркала № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200.
Избирательный участок № 197
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшокы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Бесшокы № 427, 428, 429, 430, 431, 432 ,433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883.
Избирательный участок № 198

Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 18 орам 5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, № 22 орам, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 орамдардың барлық тұрғын үйлері, Ақ Еспе тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабы 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бозжыра тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Шерқала тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 үйлері.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының № 427, 428, 429, 430, 431, 432 ,433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Баянды, жилой массив Баянды-3 555, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баянды, все жилые дома жилых массивов Баянды-1, Баянды-2, населенных пунктов Большой Емир, Малый Емир, Куйулыс, железнодорожного разъезда № 16.
Избирательный участок № 199
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Туган ел.
Избирательный участок № 200
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Арман, все жилые дома улиц Бейбитшилик, Райхан, Рауан, Акикат, Ыкылас жилого массива Арай.
Избирательный участок № 201
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/12, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахская национальная школа-лицей "I.Altynsarin School-Lyceum".
Граница: село Атамекен, все жилые дома улиц № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 жилого массива Қаламқас.
Избирательный участок № 202
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Коктем, все жилые дома улиц Жадыра, Акжелкен, Темирказык, Оркен, Самал, Шапагат жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 203
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Алау, улица Барыс 60, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Рауан, Жазира, Жетису, Нурсат, Шугыла, Шаттык, Оркен, Байтерек, Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Арай жилого массива Маржан.
Избирательный участок № 204
Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, № 9 промышленная зона 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 205

Орналасқан жері: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабы 555, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-1, Баянды-2 тұрғын үй алабының , Үлкен Емір, Кіші Емір, Құйылыс елді мекендерінің, № 16 темір жол бекетінің барлық тұрғын үйлері.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабы 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Туған ел тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Арман тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві 495/12, ""I.Altynsarin School-Lyceum" қазақ ұлттық мектеп-лицейі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массивінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Көктем тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жадыра, Ақжелкен, Темірқазық, Өркен, Самал, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабы, Барыс көшесі 60, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй алабының Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Арай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гулмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан, Алау, Отпан, Жана курылыс, Инжу жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 206
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Самал, улица Шеркала 6, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома жилого массива Рахат.
Избирательный участок № 207
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома населенного пункта Бирлик, Ынтымак, все жилые дома улиц Жаналык, Маусым, Желтоксан, Уалиханова, Абай.
Избирательный участок № 208
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Ауезова, Маметова, Молдагулова, Сагыныш, Иманова.
Избирательный участок № 209
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан №30, здание коммунального государственного учреждения "Қызылтөбе лицейі" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашак, Достык, Туркестан.
Избирательный участок № 210
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Балауса, 9 квартал 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Есир, Нурым, Шабай, Алшын, Косымбаев, Матжан, Кулбарак.
Избирательный участок № 211
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.

Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй алабы, Маната көшесі 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Жаңа қоныс тұрғын үй алабының Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Інжу көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Самал тұрғын үй алабы, Шерқала көшесі 6, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Рахат тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Бірлік, Ынтымақ елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашақ, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 210 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Балауса көшесі, 9 орам 26/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885.
Избирательный участок № 212

Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885 үйлері.
№ 212 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, жилой массив Жана Даулет 125/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Даулет, все жилые дома жилого массива Жана Даулет.
Избирательный участок № 213
Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, квартал 24, 55/1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: сельский округ Даулет, все жилые дома села Даулет.
Избирательный участок № 214
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Емир, улица № 6 44А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все дома микрорайонов Емир, Хазар.
Избирательный участок № 215
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Шеркала № 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883.
Избирательный участок № 216
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Атамекен.
Избирательный участок № 217
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Жалын, все жилые дома улиц Қызгалдак, Гүлмайса, Достық жилого массива Арай
Избирательный участок № 218

Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, Жаңа Дәулет тұрғын үй алабы 125/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округі, Жаңа Дәулет тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, 24 орам 55/1, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылының барлық тұрғын үйлері.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Емір шағын ауданы, № 6 көше 44А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Емір, Хазар шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабы 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабының №201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 үйлері.
№ 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабы 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Атамекен тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабы 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй алабының Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 218 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Алау, улица Барыс 60, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Алау.
Избирательный участок № 219
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Бесшокы № 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320.
Избирательный участок № 220

Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабының, Барыс көшесі 60, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабы 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының № 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320 үйлері.
№ 220 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 № 886, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327, 1328, 1329, 1330, 1331, 1332, 1333, 1334, 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341, 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357, 1358, 1359, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368, 1369, 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390, 1391, 1392, 1393, 1394, 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401, 1402, 1403, 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410, 1411, 1412, 1413, 1414, 1415, 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423, 1424, 1425, 1426, 1427, 1428, 1429, 1430, 1431, 1432, 1433, 1434, 1435, 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443, 1444, 1445, 1446, 1447, 1448, 1449, 1450, 1451, 1452, 1453, 1454, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459, 1460, 1461, 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468, 1469, 1470, 1471, 1472, 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486, 1487, 1488, 1489, 1490, 1491, 1492, 1493, 1494, 1495, 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1512, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521, 1522, 1523, 1524, 1525, 1526, 1527, 1528, 1529, 1530, 1531, 1532, 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539, 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546, 1547, 1548, 1549, 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556, 1557, 1558, 1559, 1560, 1561, 1562, 1563, 1564, 1565, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 1571, 1572, 1573, 1574, 1575, 1576, 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586, 1587, 1588, 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595, 1596, 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, 1605, 1606, 1607, 1608, 1609, 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617, 1618, 1619, 1620, 1621, 1622, 1623, 1624.
Избирательный участок № 221

Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының №886, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327, 1328, 1329, 1330, 1331, 1332, 1333, 1334, 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341, 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357, 1358, 1359, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368, 1369, 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390, 1391, 1392, 1393, 1394, 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401, 1402, 1403, 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410, 1411, 1412, 1413, 1414, 1415, 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423, 1424, 1425, 1426, 1427, 1428, 1429, 1430, 1431, 1432, 1433, 1434, 1435, 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443, 1444, 1445, 1446, 1447, 1448, 1449, 1450, 1451, 1452, 1453, 1454, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459, 1460, 1461, 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468, 1469, 1470, 1471, 1472, 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486, 1487, 1488, 1489, 1490, 1491, 1492, 1493, 1494, 1495, 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1512, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521, 1522, 1523, 1524, 1525, 1526, 1527, 1528, 1529, 1530, 1531, 1532, 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539, 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546, 1547, 1548, 1549, 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556, 1557, 1558, 1559, 1560, 1561, 1562, 1563, 1564, 1565, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 1571, 1572, 1573, 1574, 1575, 1576, 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586, 1587, 1588, 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595, 1596, 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, 1605, 1606, 1607, 1608, 1609, 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617, 1618, 1619, 1620, 1621, 1622, 1623, 1624 үйлері.
№ 221 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Балауса, квартал 9 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 № 1625, 1626, 1627, 1628, 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635, 1636, 1637, 1638, 1639, 1640, 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649, 1650, 1651, 1652, 1653, 1654, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666, 1667, 1668, 1669, 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676, 1677, 1678, 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686, 1687, 1688, 1689, 1690, 1691, 1692, 1693, 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700, 1701, 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708, 1709, 1710, 1711, 1712, 1713, 1714, 1715, 1716, 1717, 1718, 1719, 1720, 1721, 1722, 1723, 1724, 1725, 1726, 1727, 1728, 1729, 1730, 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737, 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749, 1750, 1751, 1752, 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759, 1760, 1761, 1762, 1763, 1764, 1765, 1766, 1767, 1768, 1769, 1770, 1771, 1772, 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779, 1780, 1781, 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788, 1789, 1790, 1791, 1792, 1793, 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800, 1801, 1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1811, 1812, 1813, 1814, 1815, 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833, 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841, 1842, 1843, 1844, 1845, 1846, 1847, 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878, 1879, 1880, 1881, 1882, 1883,1884, 1885, 1886, 1887, 1888, 1889 ,1890, 1891, 1892, 1893, 1894, 1895, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1923, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945, 1946, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032, 2033, 2034, все жилые дома улиц Досан, Асаубарак, Сугир, Атагозы, Тобанияз.
Избирательный участок № 222

Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Балауса көшесі, 9 орам 26/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының № 1625, 1626, 1627, 1628, 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635, 1636, 1637, 1638, 1639, 1640, 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649, 1650, 1651, 1652, 1653, 1654, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666, 1667, 1668, 1669, 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676, 1677, 1678, 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686, 1687, 1688, 1689, 1690, 1691, 1692, 1693, 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700, 1701, 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708, 1709, 1710, 1711, 1712, 1713, 1714, 1715, 1716, 1717, 1718, 1719, 1720, 1721, 1722, 1723, 1724, 1725, 1726, 1727, 1728, 1729, 1730, 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737, 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749, 1750, 1751, 1752, 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759, 1760, 1761, 1762, 1763, 1764, 1765, 1766, 1767, 1768, 1769, 1770, 1771, 1772, 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779, 1780, 1781, 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788, 1789, 1790, 1791, 1792, 1793, 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800, 1801, 1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1811, 1812, 1813, 1814, 1815, 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833, 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841, 1842, 1843, 1844, 1845, 1846, 1847, 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878, 1879, 1880, 1881, 1882, 1883,1884, 1885, 1886, 1887, 1888, 1889 ,1890, 1891, 1892, 1893, 1894, 1895, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1923, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945, 1946, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032, 2033, 2034 үйлері, Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 222 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Алматы, улица № 5 11/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все жилые дома микрорайонов Тамшалы, Болашак.
Избирательный участок № 223
Место нахождения: село Баянды, жилой массив Баянды-3 555, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баянды, все жилые дома жилого массива Баянды-3.
Избирательный участок №224
Место нахождения: село Мангистау, 24 квартал 32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный центральный дом культуры имени Фаризы Онгарсыновой" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Граница: село Мангистау, все жилые дома жилого массива Айрақты, улицы Шапагат, кварталов № 13, 14.
Избирательный участок № 225
Место нахождения: село Мангистау, 17 квартал 5, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, все жилые дома квартала № 15.
Избирательный участок № 226
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Қаламқас 740, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Children Caspian".
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилых массивов Шағала, Темир су, все жилые дома улиц №1, 2 жилого массива Қаламқас.
Избирательный участок № 244
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыз, Болашак, Гарыш, Наурыз жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 245

Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Алматы шағын ауданы, № 5 көше 11/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Тамшалы, Болашақ шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабы 555, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 24 орам 32, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы аудандық орталық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Айрақты тұрғын үй алабының, Шапағат көшесінің, № 13, 14 орамдардың барлық тұрғын үйлері.
№ 225 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 17 орам 5, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, №16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 үйлер, № 15 орамдарының барлық тұрғын үйлері.
№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві 740/1, "Children Caspian" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Шағала, Темір су тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері, Қаламқас тұрғын үй массивінің № 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 244 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабы 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Тамшалы тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй алабының Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 245 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Салтанат, Байтерек, Сарыарка жилого массива Маржан, все жилые дома улиц Адилет, Ынтымак жилого массива Болашак, все жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкар, Маната, Айракты жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 257
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Емир, улица №6 44А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все жилые дома микрорайонов Шеркала, Астана.
Избирательный участок № 258
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Алматы, улица № 5 11/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Батыр, все жилые дома микрорайонов Самал, Алматы.
Избирательный участок № 260
Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, №9 промышленная зона 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Баскудык.
Избирательный участок № 261
Место нахождения: сельский округ Баскудык, жилой массив Самал, улица Шеркала 6, здание коммунального государственного учреждения "Детско – юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Самал.
Избирательный участок № 262
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, № 448/3, здание "Фитнес – оздоравительный комплекс".
Граница: село Мангистау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 жилого массива Бесшоқы.

Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй массиві, Маната көшесі 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Салтанат, Бәйтерек, Сарыарқа көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Әділет, Ынтымақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу, Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Емір шағын ауданы, № 6 көше 44А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Шерқала, Астана шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Алматы шағын ауданы, № 5 көше 11/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Самал, Алматы шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй массиві, Шерқала көшесі 6, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, № 448/3, "Фитнес - сауықтыру кешені" ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массивінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 үйлері.