О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 января 2019 года №36/375 "О бюджете сел, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 9 апреля 2019 года № 39/389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 апреля 2019 года № 3865
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 19 марта 2019 года №38/384 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 января 2019 года №35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3794), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 января 2019 года №36/375 "О бюджете сел, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3800, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2019 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 в следующих объемах:
доходы – 3 449 085,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 483 566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 702,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 2 964 817,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 454 886,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 800,2 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 800,2 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 800,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете сел, сельских округов на 2019 год из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов предусмотрены субвенции и текущие целевые трансферты в сумме 2 964 817,8 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Атамекен – 394 671,0 тысяч тенге;
cельскому округу Баскудык - 530 399,9 тысяч тенге;
cельскому округу Батыр – 400 492,2 тысяч тенге;
cеле Баянды – 217 713,0 тысяч тенге;
cельскому округу Даулет – 228 788,0 тысяч тенге;
cельскому округу Кызылтобе – 460 856,0 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 қаңтардағы №36/375 "2019-2021 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 39/389 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 3865 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы №38/384 "Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 14 қаңтардағы №35/371 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3794 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 қаңтардағы №36/375 "2019-2021 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3800 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 449 085,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 483 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 702,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 964 817,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 454 886,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 800,2 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 800,2 теңге;
бюджет қаржатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 800,2 мың теңге.";
2 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне 2 964 817,8 мың теңге көлемінде субвенция мен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 394 671,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 530 399,9 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 400 492,2 мың теңге;
Баянды ауылына – 217 713,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 228 788,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 460 856,0 мың теңге;

cеле Мангистау – 731 897,7 тысяч тенге.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Маңғыстау ауылына – 731 897,7 мың теңге.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.