О внесении изменений в решение маслихата от 13 декабря 2016 года № 100 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) Костанайской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 22 ноября 2019 года № 444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2019 года № 8791. Прекращено действие в связи с истечением срока

Мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 100 "Қостанай облысының облыстық бюджеті мен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 444 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 8791 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) Костанайской области на 2017-2019 годы" от 13 декабря 2016 года № 100 (опубликовано 29 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6749) следующие изменения:

"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 "Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Жарлығына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының облыстық бюджеті мен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы" 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 100 (2016 жылғы 29 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6749 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: