О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2018 года № 310 "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 4 июня 2019 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июня 2019 года № 8501. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы" от 20 декабря 2018 года № 310 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8198) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54105160,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24662177,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 102354,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4414240,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –24926389,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62589501,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10903,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 4 маусымдағы № 372 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 8501 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8198 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54105160,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 24662177,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 102354,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4414240,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24926389,0 мың теңге;
2) шығындар – 62589501,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10903,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8473438,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8473438,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 239177,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8473438,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8473438,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 239177,9,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.