О внесении дополнения в решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 12 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 декабря 2019 года № 428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2019 года № 8844. Утратило силу - решением маслихата города Костаная Костанайской области от 21 июля 2020 года № 494
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Костаная Костанайской области от 21.07.2020 № 494 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 1 апреля 2016 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6321, опубликовано 31 мая 2016 года в газете "Наш Костанай") следующее дополнение:
в Правилах о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденных указанным решением:
приложение 1, места проведения собраний и митингов, дополнить строкой, порядковым номером 3, следующего содержания:
"
3
Аллея по улице Текстильщиков в границах проспекта Кобыланды батыра и улицы Каирбекова
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бут
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков

Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 428 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 8844 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 494 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 21.07.2020 № 494 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6321 болып тіркелді, 2016 жылғы 31 мамырда "Наш Костанай" газетінде жарияланды) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларында (бұдан әрі – Қағидалар):
Жиналыстар мен митингілерді өткізу орындары Қағидаларының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3
Қобыланды батыр даңғылы және Қайырбеков көшесі шекараларындағы Текстильщиков көшесі бойындағы аллеясы
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Бут
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков