О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 ноября 2019 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 ноября 2019 года № 8754. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 313 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8182) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2), 3) и 4) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19 231 313,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 586 861,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 45 023,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 95 292,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 504 137,1 тысячи тенге;
2) затраты – 20 177 983,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -98 380,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 4 970,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 103 350,0 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2019 год в сумме 36 769,1 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 407 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 8754 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8182 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2), 3) және 4) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19 231 313,1 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 586 861,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 023,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 95 292,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 504 137,1 мың теңге;
2) шығындар – 20 177 983,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -20 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -98 380,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 4 970,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 103 350,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің мөлшері 36 769,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";