О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 299 "О бюджете города Лисаковска на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22 июля 2019 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июля 2019 года № 8601. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 299 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8200) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5728481,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2274869,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15998,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28535,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3409079,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5757076,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86793,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 111900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25107,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 "Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 351 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 8601 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8200 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –5728481,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2274869,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15998,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 28535,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3409079,4 мың теңге;
2) шығындар – 5757076,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86793,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 111900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25107,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115388,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –115388,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июля 2019 года
№ 351
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -115388,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115388,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 22 шілдедегі
№ 351 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың