О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 205 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 мая 2019 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 мая 2019 года № 8482. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 205 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8187) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5227193,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 505782,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4406,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 689,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4716316,1 тысяча тенге;
2) затраты – 5240979,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36828,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23772,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205 "Алтынсарин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 245 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 8482 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8187 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5227193,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 505782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4406,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 689,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4716316,1 мың теңге;
2) шығындар – 5240979,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36828,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23772,0 мың теңге;