О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 211 "О бюджетах сельских округов Убаганского и имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25 ноября 2019 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2019 года № 8781. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов Убаганского и имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 211 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8209) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 85786,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11125,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74491,0 тысяча тенге;
2) затраты – 86343,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -557,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 557,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52029,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6135,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23,0 тысячи теңге;
поступлениям трансфертов – 45871,0 тысяча тенге;
2) затраты – 53307,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1278,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1278,8 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 211 "2019–2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 272 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 8781 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "2019–2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 211 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8209 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85786,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 74491,0 мың теңге;
2) шығындар – 86343,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -557,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 557,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52029,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45871,0 мың теңге;
2) шығындар – 53307,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1278,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1278,8 мың теңге";