О районном бюджете Алтынсаринского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 31 декабря 2019 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 декабря 2019 года № 8864. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4659517,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 662845,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6253,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1296,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3989123,2 тысячи тенге;
2) затраты – 5072834,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42376,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70188,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27812,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72112,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72112,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 527805,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 527805,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 11.11.2020 № 326 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1537426,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел:
1) бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел на 2020 год в сумме 208792,0 тысячи тенге, в том числе:
сельский округ Убаганский – 79171,0 тысяча тенге;
сельский округ имени Мариям Хәкімжановой – 45004,0 тысячи тенге;
Большечураковский сельский округ – 22355,0 тысяч тенге;
Димитровский сельский округ – 6576,0 тысяч тенге;
сельский округ имени Омара Шипина – 11915,0 тысяч тенге;
сельский округ имени Ильяса Омарова – 11868,0 тысяч тенге;
село Новоалексеевка – 8467,0 тысяч тенге;
село Красный Кордон – 13218,0 тысяч тенге;
село Свердловка – 10218,0 тысяч тенге;

Алтынсарин ауданының 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 276 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 8864 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4659517,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 662845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6253,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1296,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3989123,2 мың теңге;
2) шығындар –5072834,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42376,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70188,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27812,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 72112,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 72112,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 527805,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 527805,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 11.11.2020 № 326 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемдері 1537426,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 208792,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Обаған ауылдық округі – 79171,0 мың теңге;
Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округ – 45004,0 мың теңге;
Большая Чураковка ауылдық округі – 22355,0 мың теңге;
Димитров ауылдық округі – 6576,0 мың теңге;
Омар Шипин атындағы ауылдық округ – 11915,0 мың теңге;
Ілияс Омаров атындағы ауылдық округ – 11868,0 мың теңге;
Новоалексеевка ауылы – 8467,0 мың теңге;
Красный Кордон ауылы – 13218,0 мың теңге;
Свердловка ауылы – 10218,0 мың теңге;

село Красный Кордон – 13218,0 тысяч тенге;
село Свердловка – 10218,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Алтынсаринского района на 2020 год в сумме 3000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь маслихата Б. Есмуханов
Приложение 1
к решению маслихата

Красный Кордон ауылы – 13218,0 мың теңге;
Свердловка ауылы – 10218,0 мың теңге.
4. Алтынсарин ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 3000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Мәслихат хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың