О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 207 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 ноября 2019 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2019 года № 8773. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 207 (опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8199) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 914 439,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189 999,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 950,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 722 690,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 018 255,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 937,9 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 12 898,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 961,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 753,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 753,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 "Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 265 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 8773 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8199 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 914 439,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189 999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 722 690,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 018 255,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 937,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 898,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 961,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 753,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113 753,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ордабаев
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Мәслихаттың

16456,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27376,4
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2700,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3915,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17110,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
386479,8
1
Социальное обеспечение
251072,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
251072,0
005
Государственная адресная социальная помощь
250632,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
440,0
2
Социальная помощь
110895,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110895,3
002
Программа занятости
66288,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7507,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
728,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4489,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2492,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29390,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24512,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24512,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20056,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3116,0
021
Капитальные расходы государственного органа
56,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1284,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
66494,8
1
Жилищное хозяйство
4699,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4699,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

16456,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27376,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2700,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3915,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17110,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
386479,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
251072,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
251072,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
250632,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
440,0
2
Әлеуметтiк көмек
110895,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110895,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66288,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7507,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
728,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4489,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2492,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29390,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24512,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24512,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20056,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3116,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
56,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1284,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
66494,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4699,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4699,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету